Home / Новини України / В Україні можуть підвищити штраф за ремені безпеки

В Україні можуть підвищити штраф за ремені безпеки

Штраф за ремені безпеки: Верховна Рада може посилити адміністративне покарання за порушення правил користування ременями безпеки та мотоциклетних шоломів. Штрафи за подібні порушення пропонується збільшити з 51 до 850 гривень.

Читайте також: Листи щастя вже в дорозі

Як повідомляє інформаційне управління Верховної Ради України, законопроект «Про внесення змін до статті 121 Кодексу України про адміністративні правопорушення (щодо зниження смертності та травматизму на дорогах України шляхом збільшення рівня використання ременів безпеки і мотошоломами) №8492 розглянуто Комітетом з питань законодавчого забезпечення правоохоронної діяльності 5 вересня. Комітет рекомендує Верховній Раді прийняти його за основу.

Зокрема пропонує стимулювати використання ременів безпеки і мотоциклетних шоломів водіями і пасажирами гривнею, збільшивши суму штрафу за подібне правопорушення з 51 грн. до 850 грн. На думку членів комітету, необхідність прийняття нової норми обгрунтована високим рівнем смертності та травматизму на дорогах України в результаті масового нехтування ременями безпеки і мотошоломами.

Штраф за ремені безпеки

За офіційними даними Нацполіціі, щорічно на дорогах України гине не менше 3.5 тисяч і травмується не менше 35 тисяч людей, тобто кожен день гине понад 9 осіб. За цими показниками аварійності та наслідків ДТП Україна є одним з лідерів серед європейських країн.

Читайте також: Як пропонують проводити медогляд водіїв?

Підписатися на оновлення сайту

Ваш E-mail:

 

About totalcv

Check Also

У Раду внесли законопроект про перехід на цифрові документи водія

У Верховній Раді запропонували ввести цифрові документи водія, а саме: водійські посвідчення, реєстраційні документи на …

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Ліміт часу вичерпаний. Будь-ласка, перезавантажте CAPTCHA.