Home / Поради / Якщо двигун їсть масло (ВІДЕО)

Якщо двигун їсть масло (ВІДЕО)

Двигун їсть масло

Двигун їсть маслоНизька якість масла

Ще один привід збільшення споживання моторного масла в двигуні теж об’єднаний з кільцями поршні. Коли залито моторне масло низької якості і коли його давно пора поміняти, то воно приймається горіти, в процесі покриваючи деталі двигуна відкладеннями, які будуть збережені.

У підсумку через відкладень можливо коксування кілець, тобто кільця приклеїться до поршня і припинять функціонувати. При виникненні цієї ситуації падає компресія у всіх або окремих циліндрах.

Інше масло

Моторне масло, не застосовується за характеристиками до двигуна вашого автомобіля, теж буде приводом збільшення витрати. Якщо в’язкість масла нижче, ніж передбачено параметрами двигуна вашого автомобіля, то воно буде згоряти, перебуваючи в циліндрі. А масло високої в’язкості стане причиною утворення на стінках дуже товстою плівки. Шлях виправлення несправності простий – необхідно заправити двигун відповідним маслом.

Міняти чи доливати?

Розглянемо ситуацію: велике споживання масла в двигуні, ви знову і знову наливаєте масло в двигун. І коли приходить час повністю оновлювати масло, багато автовласників замислюються: а чи потрібно його змінювати, адже воно завжди оновлювалося за рахунок отримання порції нового масла? Відповідь проста: міняти обов’язково. Адже масло кожну секунду роботи двигуна очищає внутрішні частини двигуна від нагару. Частка їх обґрунтовується в масляному фільтрі, а друга частина – в піддоні картера. Але найголовніше те, що продукти переробки з двигуна не виходять і не вилітають. А значить, масло необхідно повністю оновлювати вчасно.

Підводячи підсумок, хочеться сказати: не економте, заправляйте в двигун свого автомобіля тільки масло перевіреного виробника, якому ви довіряєте. І тільки те, яке підходить за параметрами саме до двигуна вашого автомобіля, а не що заливає сусід.

І ще значні моменти. Перед початком ремонту двигуна порахуйте хоч приблизні витрати на ремонт. Причому краще брати суми по максимуму, з урахуванням прихованих несправностей. Це потрібно, щоб після розбору двигуна не виявилося, що у вас не вистачає коштів на його ремонт.

Читайте також: Рівень масла в двигуні вище/нижче норми


Якщо двигун їсть масло StreeterAutoNews

Підписатися на оновлення сайту

Ваш E-mail:

 

About totalcv

Check Also

Які документи треба для поїздки за кордон на авто?

Громадяни, які вперше виїжджають на автомобілі за межі України повинні знати, які документи потрібно мати …

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Ліміт часу вичерпаний. Будь-ласка, перезавантажте CAPTCHA.