Home / Поради / Якщо двигун їсть масло (ВІДЕО)

Якщо двигун їсть масло (ВІДЕО)

Двигун їсть маслоДвигун їсть масло. Для початку дайте собі відповідь на питання:

1) Скільки пробіг вашого автомобіля;

2) Коли останній раз ремонтувався двигун авто.

Якщо ви не знаєте, то буде складніше знайти причину зайвої витрати масла в двигуні автомобіля. У статті розглянемо основні причини збільшення витрати, а так само дамо поради.

Автохімія для зменшення витрати масла

Пробуйте обмежитися мінімальними витратами – спеціальної хімією для автомобілів. Тобто треба купити присадки в двигун, покликані зменшити споживання моторного масла. Тільки не варто дотримуватись рекомендацій «спеців», не потрібно наливати в циліндри різні нафтопродукти. Ніяких дідівських способів, які давно застаріли, а тільки спеціальні засоби.

Але дива, можливо, не відбудеться. І причина зовсім не в присадках, а в тому, що час їх використання, як правило, не береться: автовласник виявляє надмірне споживання масла, на жаль, дуже пізно, коли вже гума маслозйомного кільця твердне, а цей процес, як не сумно, що не звернемо.

Однак використовуйте присадки перед тим як приступити до розбору половини двигуна машини, але після використання хімії обов’язково поміняйте масло.

Двигун їсть масло

Маслозйомні ковпачки як причина надлишкового споживання масла

Стирання маслозйомні ковпачків, які розташовані на клапанах системи газорозподілу, є істотним приводом підвищення споживання масла в двигуні автомобіля. Чим довший час експлуатації двигуна, тим сильніше слабшає ковпачок, і це дозволяє маслу проникати під втулку. Подальший шлях масла – опинятися в відсіку згоряння, згоряти, коптити.

Міняйте маслозйомні ковпачки, і можливо, тоді вам не доведеться виконувати капітальний ремонт двигуна автомобіля. У деяких двигунах маслозйомні ковпачки можна поміняти, не турбуючи головку блоку циліндрів, тоді витрати на ремонт вас приємно здивують.

Пошарпані кільця поршні

Компресійні кільця, їх два, роблять менше простір між стінкою циліндра і поршнем, а за рахунок цього забезпечують двигун потрібною кількістю потужності для руху. І, власне, вони відповідальні за силу двигуна.

Моторне масло розтікається по боці циліндра, змащує компресійні кільця, а надлишки масла усуваються за допомогою кромки маслозйомного кільця. І чим більше зношена кромка, тим вище споживання масла автомобільним двигуном.

Кільця пружні при рівномірних нагрівах і охолодження двигуна, але якщо двигун перегріти, то ця пружність пропаде, і її нічим не відновити. Чи врятує виключно заміна поршневих кілець.

Читайте також: Перша заміна масла

НАСТУПНА СТОРІНКА

Підписатися на оновлення сайту

Ваш E-mail:

 

About totalcv

Check Also

Які документи треба для поїздки за кордон на авто?

Громадяни, які вперше виїжджають на автомобілі за межі України повинні знати, які документи потрібно мати …

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Ліміт часу вичерпаний. Будь-ласка, перезавантажте CAPTCHA.