Home / Поради / Робимо підвіску автомобіля м’якою

Робимо підвіску автомобіля м’якою

Переваги м’якості

М’яка підвіска означає менше змін нерівності положення кузова і обмежені можливості розподілу навантаження між чотирма колесами при нахилі. Таким чином зберігається енергія, так як відсутня потреба в зміщення центру автомобіля вгору або вниз під час руху. Також набагато поліпшується зчеплення з дорогою.

Проте, у таких підвісок значно обмежена така характеристика, як ходи стиснення. Вони обов’язково повинні бути узгоджені з різницею в навантаженні на вісь, при наявності в автомобілі пасажирів і багажу, і з навантаженням, яка з’являється при наявності нерівній поверхні доріг, і при поворотах.

Зробивши підвіску занадто м’якою, при повороті ви відчуєте, як колеса з протилежного боку просто відриваються від землі через її занадто сильного стиснення.

Саме тому те, як зробити м’якше підвіску, передбачає знання ось таких нюансів. У всьому повинна бути міра, що стосується також і даної справи. Найбільш оптимальною вважається підвіска невеликий м’якості. Дуже часто такий діапазон може з легкістю плавно перекочувати до жорсткості і чим значніше різниця між м’якою і жорсткою частинами підвіски, тим важче налаштувати її під себе. Будь-який розподіл навантажень стає результатом падіння якості зчеплення коліс з дорогою, так як довантаження передніх коліс не означає компенсацію всіх втрат для задніх при їх розвантаженні і навпаки.

Навіть при вивішуванні таких розвантажених коліс, після чого відбувається поліпшення зчеплення на такий довантажений стороні, не відбувається компенсація навіть п’ятдесяти відсотків втрат. Крім усього іншого, така ситуація має на увазі не тільки падіння рівня зчеплення з дорогою, але і загальне падіння керованості автомобіля. Це можна виправити за допомогою коригування безпосереднього нахилу площині кочення колеса згідно дорозі. Мається на увазі розвал. Завдяки відповідним операціям м’яка підвіска автомобіля дарує його власнику приємне і легке управління. Хоча на високій швидкості цей показник відчутно знижується.

ПідвіскуЯк зробити підвіску м’якої – кілька способів

Щоб м’яка підвіска стала реальністю, необхідно провести певні роботи. Тобто, якщо своєї підвіскою водій не задоволений, без особливих зусиль її можна буде підігнати під себе. Так пом’якшити підвіску, перш за все, можна за допомогою заміни її деталей. Найкраще замінити відразу всі основні. Це дасть максимальний результат.

Починати потрібно з пружин. Старі замінюють такими, у яких є змінний крок витків. Якщо є достатньо коштів, купити їх можна де завгодно. В цілому, м’яка підвіска вимагає чимало деталей. Звичайні штатні амортизатори варто замінити газо-масляними, які мають подвійну дію.

ПідвіскуСтандартні шини варто підмінити на покришки, у яких м’яка боковина. Що це дасть? Водій не буде відчувати на собі всі нерівності покриття доріг. Але не варто забувати, що якщо з такими шинами потрапити на великій швидкості в яму, вони розірвуться. Зменшити ризик можна за допомогою установки високопрофільної по типу гуми меншого радіуса.

Читайте також: Що таке торсіонна підвіска

Рідні диски можна замінити легкосплавними, у яких великий виліт. Але у цій частині реконструкції є і недоліки. Керованість, звичайно, підвищиться, але в той же час зросте навантаження на підшипники коліс. В силу цього вони будуть служити менше. Деякі починають замислюватися з приводу заміни звичайної Підвіскуавтомобільної підвіски на пневматичну. Якщо у вас обмежені фінансові кошти, то цей варіант не підійде. Все б, звичайно, нічого, але коштують вона неймовірно багато. Хоча м’яка підвіска автомобіля того варто. Те, як зробити м’якше підвіску, знають в кожному більш менш якісному автосервісі і якщо у вас немає необхідних знань і часу, то доведеться розщедритися ще більше. Слід також пам’ятати і розуміти, що м’яка підвіска автомобіля ідеально підходить для міських умов і зручного пересування на помірних швидкостях за його межами. Якщо ж ви любите швидкість, то, на жаль – краще зупинити свій вибір на жорсткості і пожертвувати комфортом заради задоволення.

Після всіх цих замін водій явно відчує, що у його автомобіля тепер плавне і м’яке рух. Все, що залишається, просто звикнути до оновленого характеру залізного друга і в путь.


Діагностика підвіски автомобіля своїми руками StreeterAutoNews

Підписатися на оновлення сайту

Ваш E-mail:

 

About totalcv

Check Also

Якщо двигун їсть масло (ВІДЕО)

Двигун їсть масло. Для початку дайте собі відповідь на питання: 1) Скільки пробіг вашого автомобіля; …

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Ліміт часу вичерпаний. Будь-ласка, перезавантажте CAPTCHA.