Home / Поради / Робимо підвіску автомобіля м’якою

Робимо підвіску автомобіля м’якою

ПідвіскуЯк зробити м’якше підвіску, знають далеко не всі, адже часто ми звикли до того, що виробник заздалегідь піклується про всі нюанси експлуатації автомобіля.

Вплив підвіски на поведінку авто

Справжні любителі автомобілів завжди враховують тип підвіски при виборі свого улюбленця. Від типу автомобіля багато в цій справі залежить. Якщо це позашляховик, то навряд чи доведеться очікувати того, що підвіска виявиться м’якою. Те ж саме стосується і гоночних моделей. Проте, практично у всіх легкових автомобілях, призначених для повсякденного використання, підвіска відрізняється м’якістю.

Ні для кого не секрет, що транспорт в цілому є відображенням його власника. Саме від нього безпосередньо залежить те, якого кольору буде автомобіль, яка буде його потужність і той же тип підвіски. Остання характеристика визначає відповідний стиль водіння. Все ж, якщо в цьому ви помилилися, то адаптувати її під себе є досить простою справою.

Головним плюсом є те, що м’яка підвіска забезпечує дуже приємну плавність пересування, але, тим не менш, в деякому сенсі страждає керованість транспорту і його відгук на дії водія під час деяких ситуацій. Це особливо відчутно на високих швидкостях. Маються на увазі повороти, при яких і відчувається важка керованість і сам крен кузова.

Читайте також: Незалежна підвіска та її види

ПідвіскуЖорсткість підвіска підходить для спортивної їзди набагато більше, ніж її м’який тип. Так як для гоночних машин керованість стає незамінною характеристикою, тут все і так зрозуміло. Але і тут не без мінусів – більш жорстка підвіска надає досить негативний вплив на організм кожної людини, що знаходить в такому автомобілі. Тут вже виключена плавність ходу, і ви отримуєте можливість відчути кожен найменший камінчик на вашому шляху. На щастя існує пневматичної тип даної системи. Він вміє адаптуватися під будь-які дорожні умови, під вагу транспорту та його швидкість, але це далеко не дешеве задоволення.

В цілому, на якість управління машиною впливають всі зміни кутів установки підвіски при її кренах і відгуку під час їзди, а всьому причиною є зміщення самого центру ваги. У свою чергу це означає, що найкраще домагатися жорсткої підвіски, яка зможе зменшити крен при поворотних маневрах на швидкості.

Робимо підвіску автомобіля м’якою

ПідвіскуЩе одним способом домогтися такого ефекту, є установка такого стабілізатора поперечної стійкості, як торсіон, що перешкоджає переміщенню колеса, що належить одній осі, щодо іншого. Хоча в такому випадку і вирішується проблема зміни кутів установки коліс в поворотах, з’являється проблема розвантаження внутрішнього колеса по відношенню до них, що тягне за собою перевантаження зовнішнього. В даному випадку набагато більш зручним варіантом є досягнення жорсткої підвіски.

НАСТУПНА СТОРІНКА

Підписатися на оновлення сайту

Ваш E-mail:

 

About totalcv

Check Also

Якщо двигун їсть масло (ВІДЕО)

Двигун їсть масло. Для початку дайте собі відповідь на питання: 1) Скільки пробіг вашого автомобіля; …

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Ліміт часу вичерпаний. Будь-ласка, перезавантажте CAPTCHA.