Home / Авто статті / Опори стійок ВАЗ 2108

Опори стійок ВАЗ 2108

Опори стійок ВАЗВерхні опори стійок ВАЗ – 2108 автомобілів і їх модифікацій працюють в режимі постійних навантажень, сприймаючи всі нерівності дороги. Від стану, в якому перебувають верхні опори стійки ВАЗ 2108, буде залежати легкість керування автомобілем, безшумність пересування, а отже, і комфортність поїздки.

Опори передньої стійки сприймають на себе суміщені навантаження, а саме – це статичне навантаження від ваги самого автомобіля і плюс навантаження від ударів. Для більш зрозумілого дії цих сил, можна порівняти їх з дією відбійного молотка або перфоратора, де подібна поєднана навантаження, застосовується спеціально для виконання отворів в бетоні або при знятті старого асфальту.

Читайте також: Стійка передньої підвіски

Обидві ці сили направлено діють на підшипник опори передньої стійки і в міру зносу, ведуть до витіснення гумового демпфера і його зіткненню з пружинної чашкою. Це, в свою чергу, веде до того, що з’являється гальмування керма і відчутних ударів по кузову. Надалі демпфер починає поступово руйнуватися, з’являється вироблення на підшипнику опори передньої стійки, у вигляді вм’ятин на його кульках і бігових доріжках. Все це веде до того, що руйнується кріплення підшипника в опорі і виходу його з ладу. Що вийшла з ладу опора передньої стійки ВАЗ надає додаткове навантаження на саму стійку, що веде до скорочення її ресурсу.

Опори стійок ВАЗ 2108

Сьогодні існує можливість замінити штатні опори передньої стійки ВАЗ 2108, на абсолютно нові опори, які виготовлені за іншою технологією.

Суть розробки цих опор передніх стійок ВАЗ, полягає у тому, що штатний підшипник опори стійки замінений сталевий втулкою, запресованої в гумовий демпфер, що виключає сторонні стуки і люфти. Важливим фактором є те, що вага машини прибраний з демпфера, що виключає його видавлювання і значно збільшує термін служби опор.

Опори стійок ВАЗПідшипник в такій опорі виконано більшого діаметру і встановлюється під саму опору передньої стійки, де він притискається вагою самої машини, що усуває зазори, вибирається люфт, а значить, відсутні додаткові звуки.

Підшипник опори передньої стійки виконаний в пило-вологозахищеному варіанті, що гарантує великий термін його експлуатації.

Опори мають позначення «SS20» і розроблені спеціально для передньопривідних автомобілів ВАЗ. За рахунок того, що демпфер знаходиться в цьому випадку в ненавантаженому стані, він практично не зношується, що позначається на збільшенні терміну служби опори і всієї передньої стійки ВАЗ.

Читайте також: Задня підрулююча підвіска

Як бачите, опори стійок на ВАЗ 2108 сьогодні існують двох типів, який оберете ви вирішувати вам, ми лише ознайомили вас з новою цікавою інформацією.

Щасливої дороги!

Підписатися на оновлення сайту

Ваш E-mail:

 

About totalcv

Check Also

Чи можна змішувати антифриз різних кольорів і виробників?

Що буде, якщо змішути антифриз? І тут пішли варіації – одного виробника, але різних кольорів. …

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Ліміт часу вичерпаний. Будь-ласка, перезавантажте CAPTCHA.