Home / Авто статті / Чому болить спина після поїздки в автомобілі

Чому болить спина після поїздки в автомобілі

Болить спина після поїздкиЧому болить спина після поїздки в автомобілі?: Біль у спині є настільки поширеною, що може здатися неминучим фактом життя. Але це не означає, що болі в спині є тим, з чим ми повинні змиритися.

За словами лікарів, транспортні засоби відіграють важливу роль у виникненні болів в спині. Ось головні причини появи болів в спині в автомобілі:

  1. Вібрації автомашини;
  2. Неправильне положення сидіння;
  3. Тривалі поїздки.

Часто багато водіїв скаржаться на незначні болі в спині після поїздок в автомобілі. Але, на жаль багато ігнорують такі болі і не вживають ніяких заходів. А даремно. Адже самі собою болю не підуть. Якщо не вирішувати проблему, то в подальшому болю можуть посилитися, в результаті переходу проблеми в хронічну стадію.

Болі в спині можуть виникати в різних місцях, в залежності від проблем зі спиною. Як правило, якщо у Вас є проблеми зі спиною або попереком, то під час тривалих поїздок за кермом болю можуть посилюватися. Вся справа в перенапруженні і скутості м’язів. Радимо Вам при тривалих поїздках зупинятися і робити розминку м’язів. Якщо під час поїздки на автомобілі у Вас немає можливості зупинитися і розім’ятися, то радимо Вам міняти положення автомобільного крісла. Так Ви знизите застій м’язів.

Найчастіша біль у водія віддає в поперек і шию. Якщо не вирішувати проблему з часом болі можуть почати віддавати в ноги. У цьому випадку з’являється небезпека виникнення судом. Також пам’ятайте, що якщо Ваш спосіб життя пов’язаний з сидячим способом життя, то необхідно обов’язково займатися активними видами спорту.

Болить спина після поїздки в автомобілі

За словами медиків, болі в спині автомобіліста, часто пов’язані з неправильною регулюванням автомобільного крісла. Справа в тому, що згідно з дослідженням, з’ясувалося, що більшість водіїв налаштовують сидіння автомашини ні з урахуванням максимального комфорту, а з урахуванням оптимальної оглядовості. Для того щоб правильно налаштувати крісло автомобіля, необхідно розуміти, що у водія вся спина повинна знаходиться на спинці сидіння, оскільки в іншому випадку, відбувається зайве навантаження на шию і куприк.

Якщо Ви думаєте, що якщо налаштувати водійське крісло автомобіля з максимальним комфортом, то це знизить оглядовість і безпеку, то це не так. Завжди можна налаштувати крісла на оптимально-комфортний рівень.

Також під час налаштування крісла враховуйте, що крім повного прилягання спини до спинки сидіння, ноги повинні бути під кутом 45 градусів.

Читайте також: Поїздка на автомобілі та підготовка до неї

Деякі прості зміни в стилі водіння допоможуть багатьом водіям зробити водіння набагато комфортнішим і приємнішим, що знизить ймовірність появи болів в спині. Головне це зниження навантаження на хребет, який відчуває величезні навантаження, незважаючи на те, що людина сидить за кермом. Постарайтеся під час поїздки на автомашині через кожні 20-30 хвилин вилазити з машини на 1 хвилину, щоб зняти напругу з хребта і шиї.

Якщо Ви не можете налаштувати свій водійське крісло, щоб спина рівно прилягала до спинки сидіння, то придбайте спеціальну автомобільну подушку, для поперекової підтримки.

Якщо Ви пасажир в автомобілі і у Вас затекли ноги або спина, то якщо є можливість, ляжте в горизонтальне положення і протягом хвилини, зігнувши ноги в колінах, тягніть їх до грудей.

Пам’ятайте, що не всі проблеми зі спиною Ви можете вирішити самостійно. Якщо болі не йдуть, зверніться за допомогою до медичного закладу.

Відео: Чому болить спина після поїздки в автомобілі? Як правильно сидіти за кермом автомобіля

Підписатися на оновлення сайту

Ваш E-mail:

 

About totalcv

Check Also

Чи можна змішувати антифриз різних кольорів і виробників?

Що буде, якщо змішути антифриз? І тут пішли варіації – одного виробника, але різних кольорів. …

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Ліміт часу вичерпаний. Будь-ласка, перезавантажте CAPTCHA.