Home / Новини України / Транспортний податок в 2018 році

Транспортний податок в 2018 році

Транспортний податок 2018: Якщо ви стали або є власником автомобіля з середньоринковою вартістю понад 1 125 396 грн, якому не більше 5 років, значить в житті у вас все складається як треба і за вас можна тільки порадіти. Рада за вас і Державна фіскальна служба, оскільки чекає платежу в розмірі 25 000 грн. За що такі гроші? Це транспортний податок, щорічне справляння якого передбачено статтею 267 Податкового кодексу.

Читайте такожАвтомобільна аптечка через МОЗ змінить свою комплектацію за Євростандартами

Об’єктом оподаткування є легкові авто, вартістю понад 375 мінімальних зарплат (МЗП станом на 1 січня звітного року). Оскільки ставка «мінімалки» змінена (замість 3200 тепер її розмір 3723 грн), трохи піднялася і «планка» вартості машини. Податок «на розкіш» оплачується за рік, а у разі отримання права власності на автомобіль, що потрапляє під транспортний податок, або його продажу посеред року – мінімальний період оплати становитиме кожний повний або неповний місяць.

Транспортний податок 2018

Середньоринкова вартість ТЗ розраховується за методикою, встановленою КМУ. А якщо немає бажання вникати у всі таблиці та формули методики, можна приблизно розрахувати, чи потрапляє ваше авто в категорію «розкішних» на сторінці Мінекономрозвитку. Фактичну вартість будь-якого транспортного засобу можна дізнатися за допомогою калькулятора середньої вартості на AUTO.RIA.

Читайте такожСкільки проміле дозволено за кермом в Україні

Підписатися на оновлення сайту

Ваш E-mail:

 

About totalcv

Check Also

У Раду внесли законопроект про перехід на цифрові документи водія

У Верховній Раді запропонували ввести цифрові документи водія, а саме: водійські посвідчення, реєстраційні документи на …

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Ліміт часу вичерпаний. Будь-ласка, перезавантажте CAPTCHA.