Home / Новини світу / Заборона Uber: Лондон несподівано відібрав ліцензію у інтернет-таксі

Заборона Uber: Лондон несподівано відібрав ліцензію у інтернет-таксі

Заборона Uber: Останнім часом Uber стикається з проблемами в різних країнах світу.

Керівництво транспортної системи Лондона відкликало ліцензію у онлайн-служби таксі Uber. З жовтня компанії буде заборонено здійснювати перевезення пасажирів в столиці Великобританії. Про це повідомило міське управління (Transport for London, TfL).

Читайте такожЛітаючі таксі Uber до 2020 року

Оператор транспортної системи Лондона повідомив компанію, що не буде продовжувати їй ліцензію на роботу після 30 вересня, коли “закінчується термін чинної ліцензії”. В управлінні транспорту пояснили, що Uber не відповідає вимогам, які пред’являються до таксомоторів службам, зокрема погано проявляє себе по частині попередження кримінальних подій, здійснює непрозоре оформлення медичних сертифікатів і отримання довідок про відсутність судимості у своїх водіїв (Enhanced Disclosure and Barring Service check), а також використовує в своїй роботі систему Greyball, яка дозволяє обманювати міська влада або співробітників правоохоронних органів в країнах, де послуги компанії заборонені або обмеженні.

Заборона Uber

За Uber залишили право оскаржити це рішення протягом 21 дня. Reuters зазначає, що поки залишається неясним, чи зможе компанія здійснювати роботу в жовтні в разі, якщо буде розглядатися апеляція.

Мер Лондона Садок Хан, відзначає Reuters, підтримав рішення TfL позбавити ліцензії Uber. “Всі компанії в Лондоні повинні грати за правилами і дотримуватися високих стандартів, виконання яких ми вимагаємо, коли мова йде про безпеку клієнтів. Було б неправильно, якби TfL продовжувала ліцензувати Uber, знаючи про загрозу безпеці лондонців”, – заявив глава британської столиці.

Як зазначає Bloomberg, в Лондоні додаток використовують близько 3,5 млн. клієнтів і 40 тис. Водіїв. За підсумками 2015 роки (останні дані) Uber London показала прибуток до податків в розмірі £ 1,83 млн, показавши зростання на 105% в порівнянні з попереднім роком. Виручка Uber від поїздок, що здійснюються через додаток, склала за підсумками 2015 року £ 23,3 млн.

Читайте такожПоїздка в таксі Uber коштувала дівчині $ 28 тис.

Нагадаємо, останнім часом Uber стикається з проблемами в різних країнах світу. У США відносно компанії ведеться кілька розслідувань: прокуратура Сан-Франциско вивчає застосування онлайн-сервісом програми Greyball для обману регулюючих органів, Мін’юст США розслідує можливу дачу хабарів співробітниками Uber іноземними чиновникам. Згідно з даними джерел Bloomberg, ФБР і прокурори в Нью-Йорку відкрили розслідування про використання Uber шпигунської програми Hell для боротьби з конкурентом Lyft.

За словами представника Uber в Сан-Франциско Метта Коллемена, компанія працює за останнім справі зі слідством, а сам додаток Hell вже не використовується.

У серпні поліція Лондона заявила, що Uber не завжди повідомляє в правоохоронні органи про вчинені в його автомобілях злочинах, а також зобов’язала 13 тис. водіїв компанії пройти ретельну перевірку на проблеми з законом.

Читайте такожUber продає свою китайську дочку головного конкурента

Підписатися на оновлення сайту

Ваш E-mail:

 

About totalcv

Check Also

На артилерійської позиції часів Другої світової війни відкопали спорткар

Відкопали спорткар, який був припаркований поруч зі старою артилерійською позицією. Британські археологи виявили на артилерійській …

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Ліміт часу вичерпаний. Будь-ласка, перезавантажте CAPTCHA.