Home / Новини України / Автомобільна аптечка через МОЗ змінить свою комплектацію за Євростандартами

Автомобільна аптечка через МОЗ змінить свою комплектацію за Євростандартами

Автомобільна аптечка за Євростандартами. В Міністерстві охорони здоров’я повідомили, що 80% смертей внаслідок ДТП до приїзду бригади екстреної меддопомоги є масивна кровотеча.

Рішенням Міністерство заплановано, що з автомобільних аптечок виключать будь-які медичні препарати, та замінять їх засобами для надання першої медичної допомоги при ДТП та інструкцію, як її надавати.

Читайте також: Руки на кермо: Аваков пропонує більше прав поліцейським

За офіційними даними відомства, за шість років кількість померлих внаслідок ДТП зросла до 26 тисяч осіб. При цьому, 80 випадків смертей викликані масивною кровотечою, яку не змогли зупинити до прибуття бригади екстреної медичної допомоги через відсутність необхідного оснащення в аптечці.

«Замість резинового джгута у автомобільній аптечці буде механічний засіб для зупинки кровотечі по типу «САТ», який можна накласти собі самотужки. І абсолютно усі медичні аптечки – мотоциклетні, автомобільні та автобусні – будуть оснащені інструкцією з покроковими діями при ДТП. В оновлених аптечках не буде медичних препаратів – зеленки, таблеток, які мають термін придатності і далеко не завжди вчасно оновлюються в аптечці, тощо», — йдеться в повідомленні Міністерства охорони здоров’я.

Автомобільна за Євростандартами

Повний перелік медичних виробів та інших матеріалів, які мають бути в оновлених аптечках буде опубліковано пізніше, після затвердження відповідної постанови. Норми по оснащенню будуть взяти з відповідних наказів, які використовуються в європейських країнах.

Читайте також: У МВС України заявили, що нова система штрафів за порушення ПДР ще не набула чинності

Підписатися на оновлення сайту

Ваш E-mail:

 

About totalcv

Check Also

У Раду внесли законопроект про перехід на цифрові документи водія

У Верховній Раді запропонували ввести цифрові документи водія, а саме: водійські посвідчення, реєстраційні документи на …

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Ліміт часу вичерпаний. Будь-ласка, перезавантажте CAPTCHA.