Home / Новини України / «Евробляху» можна буде розмитнити за 600 євро

«Евробляху» можна буде розмитнити за 600 євро

Розмитнити за 600 євро: 2017 рік добігає кінця, а питання «евроблях» залишається відкритим. За деякими даними, представники руху «Авто Євро Сила» сіли за стіл переговорів з українським урядом і намагаються прийти до консенсусу у вирішенні насущного питання, що ж робити з автомобілями на іноземній реєстрації. У новому році вступлять в силу закони, які додадуть проблем водіям «евроблях», тому активісти намагаються знайти компромісне рішення даного питання, передає Новини і факти з посиланням на Autonews.ua.

Читайте також: Кабмін зменшує вартість розмитнення авто з ЄС

Один з керівників «Авто Євро Сили» Олег Ярошевич в недавньому інтерв’ю сказав, що в році, що минає водії «евроблях» заявили про себе, як про реальну силу, з якою уряду доведеться рахуватися. Раніше вимоги АЕС зводилося лише до можливості узаконити не зовсім правомірно ввезені автомобілі в Україні. Але зараз евробляхери вимагають прийняти спеціальний закон, який би дозволяв будь-якому українцеві купувати доступне авто в Європі.

Розмитнити за 600 євро

В даний час представники АЕС ведуть діалог з Ніною жителя півдня і одночасно розробляють законопроект, який би дозволяв розмитнити автомобіль за 600 – 1000 євро. Уже створені з даного питання робочі групи, але уряд вважає за краще не афішувати цей процес, так як деякі політичні сили захочуть на цьому пропіаритися.

Читайте також: Як будуть легалізувати авто іноземної реєстрації. Законопроект уже готовий

Підписатися на оновлення сайту

Ваш E-mail:

 

About totalcv

Check Also

У Раду внесли законопроект про перехід на цифрові документи водія

У Верховній Раді запропонували ввести цифрові документи водія, а саме: водійські посвідчення, реєстраційні документи на …

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Ліміт часу вичерпаний. Будь-ласка, перезавантажте CAPTCHA.