Home / Новини України / Всесвітній день пам’яті жертв ДТП 2017

Всесвітній день пам’яті жертв ДТП 2017

Всесвітній день пам’яті жертв ДТП: Ідея щорічного проведення Дня пам’яті жертв дорожніх аварій належить “Road Peace” – британському благодійному фонду допомоги жертвам ДТП, який відзначає цей день з 1993 року. Протягом п’яти років організації, які приєдналися до Європейської федерації жертв ДТП, відзначали цей день як Європейський день пам’яті жертв ДТП.

У 1998-му День пам’яті вийшов за межі Європи і з’явився на інших континентах, а в 2005 році у своїй Резолюції Генеральна Асамблея ООН закликала всі світову спільноту визнати Всесвітній день пам’яті жертв дорожніх аварій і відзначати його в третю неділю листопада.

Читайте також: День автомобіліста 2017

Кожен день в світі в результаті ДТП гинуть близько 3,5 тисяч осіб. У рік втрати становлять понад 1,2 млн. Чоловік загиблими і близько 50 млн. Пораненими. Проблема посилюється тим, що в основному це молоді люди у найактивнішої, працездатному віці – від 25 до 40 років.

В останні роки в Україні зросла чисельність автомобільного парку, перевищивши вже 9 млн. Одиниць транспорту. Зростання кількості авто супроводжувався зниженням рівня безпеки і зростанням аварійності на дорогах. В середньому щорічно співробітники Державтоінспекції МВС України фіксують 40-45 тисяч дорожньо-транспортних пригод, в яких гинуть близько 7 тисяч і отримують травми різного ступеня тяжкості до 50 тисяч чоловік.

В деякій мірі, як свідчить статистика, динаміку зростання числа ДТП, а також смертей і травматизму на дорогах збило значне підвищення штрафів за порушення Правил дорожнього руху, здійснене восени 2008 року.

Громадська організація «Автомобільний клуб «STREETER Chernivtsi» просить всіх водіїв в День пам’яті жертв ДТП, в знак солідарності та підтримки включити ближнє світло фар на транспортних засобах, тим самим ушанувавши пам’ять загиблих у ДТП. Ми всі повинні зрозуміти — наша відповідальність та правосвідомість є головними чинниками комфортного та безпечного руху.

У 2017 році День пам’яті жертв ДТП припадає на 19 листопада

Читайте також“Машина не наїхала, вона знесла людей”: очевидці про страшному ДТП в Харкові (ВІДЕО 18+)

Підписатися на оновлення сайту

Ваш E-mail:

 

About totalcv

Check Also

У Раду внесли законопроект про перехід на цифрові документи водія

У Верховній Раді запропонували ввести цифрові документи водія, а саме: водійські посвідчення, реєстраційні документи на …

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Ліміт часу вичерпаний. Будь-ласка, перезавантажте CAPTCHA.