Home / Відео / Fresh Tokyo Meet 2017 (ВІДЕО)

Fresh Tokyo Meet 2017 (ВІДЕО)

Fresh Tokyo Meet 2017: Японія здивує вас. Саме тоді, коли ви думаєте, що бачили все в світі тюнера, ентузіасти та будівельники Японії підійдуть щось, що просвітить навіть самих темних з клавіатурних воїнів. Два роки тому ми з Семом робили звичайне – сидячи навколо кабіни, перевіряючи імпортні моделі в наших соціальних медіа. Ми були на завершальних етапах планування моєї першої поїздки до Японії, коли я подумав про себе, чому ми не зустрічаємо автомобіль? На щастя, Hardcore Japan мав правильні підключення, щоб дізнатись місцевим жителям і навіть забезпечити місце зустрічі.

Цього року ми повернулися до Палуби Токіо Біч. Автомобілі, що зустрічаються в Японії, нічим не схожі на ті, що ви бачите в Штатах. У нас немає випадкових дучебоксів, що обертають двигуни, або вигоряння, тому що ім’я гри – повага. Ви завжди можете розраховувати на гарне поєднання місцевих і військових.

Кілька годин у нашу поїздку в Японію, і ми вже стикаємося з проблемами місцевої влади. Хто знає, які пригоди ми потрапимо в наступний. Обов’язково дотримуйтесь головного редактора, Сама Дю та себе, як ми беремо на батьківщину наш щорічний японський тур!

Fresh Tokyo Meet 2017

Читайте також: Що таке JDM? І з чим його їдять?

 

Підписатися на оновлення сайту

Ваш E-mail:

 

About totalcv

Check Also

Махинаторы 7 сезон 1 Jensen Interceptor III

Махинаторы 7 сезон 1 Jensen Interceptor III StreeterAutoNews

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Ліміт часу вичерпаний. Будь-ласка, перезавантажте CAPTCHA.