Home / Авто статті / Як створити автоклуб? Корисні поради

Як створити автоклуб? Корисні поради

Як створити автоклуб: Багато, що належать до автоклубу, одна з найбільш корисних речей даного суспільства – зустріч з іншими людьми. Автоклуби надають людям можливість, які мають спільні інтереси, зібратися разом і знайти нових друзів та контакти. Багато клубів спочатку були маленькі, на рівні місцевої громади, а потім розросталися по всій території Сполучених Штатів, і навіть до міжнародного рівня. Клуби можуть акцентуватися на автомобілях в цілому або на якійсь одній марці або моделі. Створіть автоклуб з людьми, які люблять автомобілі так же, як і ви.

Читайте також: 9 липня ГО “Автоклуб “STREETER Chernivtsi” вперше провели змагання з автозвуку (ФОТО/ВІДЕО)

Як створити автоклуб: Кроки

Крок 1. Встановити мету автоклубу. Визначте, чи буде він акцентуватися на одному конкретному типі автомобіля або на загальному інтересі до машин. Учасники будуть вступати в клуб, заснований на певних вимогах. Мета повинна містити конкретну модель автомобіля, марку і вік.
– Поясніть мету в письмовій формі, щоб створити статут клубу. Додайте членські пропозиції.

Крок 2.

Плануйте зустрічі. Знайдіть місце для першої зустрічі і встановіть дату і час. Більшість нових членів захочуть прибути на своїх автомобілях, тому переконайтеся, що місце зустрічі зможе вмістити людей і їх транспортні засоби. Використовуйте для таких зустрічей комерційну автостоянку.

Крок 3.

Пропагуйте клуб. Нехай громадськість знає про формування автоклубу і правилах приєднання до нього. Рекламуйте подробиці першої зустрічі і закликайте людей розповідати про клуб своїм друзям. Створіть сайт і зберіть адреси електронних пошт потенційних членів, щоб підтримувати зв’язок з послідовниками і йти в ногу з часом.

Крок 4.

Організовуйте зустрічі. Запрошуйте всіх нових і потенційних членів. Розкажіть їм про мету клубу, будь-які обмеження та вимоги і про те, що можуть очікувати учасники від автоклубу. Поговоріть про лідерство і тому, що очікується від людей, які керуватимуть клубом.

Крок 5.

Отримайте акредитацію. Багато автоклуби пропонують новим місцевим громадам акредитацію і ратифікацію. Є багато переваг у приналежності до великої організації і глави національних клубів автомобілістів, як правило, дають поради місцевим лідерам з питань управління, планування подій і маркетингу.

Як створити автоклуб? Поради:

– Розгляньте можливість просування заходів свого клубу в онлайн базі даних подій. Наприклад, якщо у вас автоклуб STREETER Мустанг, подумайте про можливість використовувати сайт схожий на streeter.cv.ua;
– Встановіть партнерські зв’язки. У вашому районі, ймовірно, кілька різних автоклубів. Чи не конкуруйте з ними за популярність або учасників. Працюйте з ними і об’єднуйтеся для проведення заходів та благодійних акцій, які можуть допомогти обом групам;
– Подумайте про проведення автомобільної події після відкриття клубу. Проведення автошоу або конкурсу підніме ажіотаж і рейтинг клубу. Це також може допомогти зібрати гроші на якісь речі, плановані зробити клубом;
– Подумайте розгорнути клуб в некомерційну організацію. Організації, що відносяться до певного, відповідно до основних принципів Внутрішньої податкової служби не повинні платити податки, але зобов’язані щорічно повідомляти про свої доходи.

Читайте також: Благодійна поїздка автоклубу STREETER Chernivtsi (ВІДЕО)

 

Підписатися на оновлення сайту

Ваш E-mail:

 

About totalcv

Check Also

Пластикова пляшка в колесі автомобіля – ви в небезпеці!

Пластикова пляшка в колесі автомобіля: Ви думали, що злодії використовують високі технології для здійснення грабежів? …

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Ліміт часу вичерпаний. Будь-ласка, перезавантажте CAPTCHA.