Home / Авто статті / Який бензин краще 92 чи 95? Що заливати?

Який бензин краще 92 чи 95? Що заливати?

Який бензин краще 92 чи 95: Начебто для багатьох питання здається простим, і багато хто думає, що 95 бензин набагато краще 92, а вже, якщо залити в машину бензин 98, то вона і зовсім повинна «полетіти». Звичайно, залити бензин можна будь в бензобак, якщо не думати. Але, так робити не слід. Зрозуміло, що для новачків це питання більш актуальне, ніж для досвідчених водіїв. Водії більш досвідчені, можуть вже порівнювати поведінку свого автомобіля після заправки його різним бензином і на різних АЗС. Адже бензин з його октановим числом, позначених однаковою цифрою, на різних заправках, далеко не однаковий. Так, що потрібно знати, що слід лити в машину і де це робити.

92 чи 95 бензин. Розбираємося, який з них краще

А найкраще, це бензин цілком реальний. Саме з ним у нас на даний момент великі проблеми, думаю, це доводити нікому не треба. Якщо брати дані статистики, то вони кажуть, що рядовий автомобіліст основну частину свого часу в поїздках проводить в місті, або на заміських трасах не сильно далеко від міста (як правило, не далі 100-а кілометрів). При таких поїздках завжди можна заправитися на вже перевіреної заправці. Одна або дві таких перевірених заправок, напевно, є у кожного такого автолюбителя.

Вибираємо АЗС

Якщо Ви тільки придбали собі автомобіль і до цього часто не їздили, то обов’язково знайдіть для себе такі АЗС у Вашому місті і неподалік від нього. Це можна зробити навіть через інтернет. Просто потрібно уважніше читати відгуки людей, бути активнішим на форумах, ставлячи питання. Все це допоможе Вам визначитися для себе з такими надійними заправками. Якщо Ви купили автомобіль дизельний, то тут потрібно бути ще більш пильними. Дизельне паливо в нашій країні за якістю дуже часто ще гірше, ніж той же бензин різних марок. Якщо Ви тут «пролетить», то ремонт може бути досить дорогим.

Читайте такожЧим розбавляють бензин і дизельне паливо в Україні

НАСТУПНА СТОРІНКА

Підписатися на оновлення сайту

Ваш E-mail:

 

About totalcv

Check Also

Пластикова пляшка в колесі автомобіля – ви в небезпеці!

Пластикова пляшка в колесі автомобіля: Ви думали, що злодії використовують високі технології для здійснення грабежів? …

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *