Home / Авто статті / JDM, що це?

JDM, що це?

Ви, напевно, чули, як люди говорять про автомобілі JDM, а також про запчастини та аксесуари JDM, але чи знаєте ви, що таке JDM та ініціали JDM? Які JDM випускає на заводі автомобілі?

JDM (Japanese Domestic Market) – це японський вітчизняний ринок, і цей термін використовується для автомобілів та деталей, виготовлених виключно для внутрішнього ринку Японії, а не для експортного ринку. Отже, тепер ви знаєте, що означає JDM, ви, напевно, запитаєте себе, що таке автомобіль JDM або автозапчастина JDM, і чому він відрізняється від стандартного японського автомобіля чи частини, який ви можете придбати у вашій власній країні.

 Читайте також: Хто такі стрітрейсери?

Японський автомобільний ринок сильно відрізняється від американського, або європейського. У Японії вони мають дуже строгі правила щодо перевірок автотранспорту, що означає, що чим довше ви володієте автомобілем, тим дорожче це стає для підтримки. Це означає, що покупці японських автомобілів шукають інноваційних автомобілів з передовими технологіями, а не надійними робочими конями, які триватимуть багато років і років, а також приведуть вас до комфортних мандрівних круїзів на автостраді. Середній японський автолюбитель також робить близько половини щорічного пробігу, який буде робити середній американський водій, і більша частина цього пробігу над горбистими та обмотаними дорогами. Це означає, що японські автовиробники хочуть, щоб автомобілі з вищою продуктивністю мали кращі характеристики.

Японські автовиробники відповіли на цю внутрішню потребу, виготовивши автомобілі JDM, які сильно відрізняються від тих самих моделей автомобілів, які вони випускають для експорту. Як правило, коли ви бачите це за межами Японії, можна припустити, що те, що означає JDM, – це більш жорстка підвіска, краща реакція на гальмо, найновіші технології та, нерідко, набагато кращий двигун. Наприклад, Honda Variable Cylinder Management (VCM) був доступний на автомобілях JDM на п’ять років раніше, ніж він був доступний на машинах, виготовлених для експорту.

Що в JDM стоїть у модифікованих автомобілях?

Якщо вам цікаво, що таке JDM в контексті модифікованих автомобілів, то це знову інша історія! Що таке JDM? Ну, це не рисовий автомобіль! JDM – тонкий та вишуканий стиль, багато в чому відповідає оригінальному дизайну автомобіля, створеного для японського ринку, і, де це можливо, з використанням справжніх деталей JDM. Оскільки японські автовласники не роблять так багато миль та не тримають своїх машин протягом довгого часу, ви можете забрати високоякісний двигун JDM, наприклад, на частку ціни еквівалентного двигуна, який був зроблений спеціально для експортного ринку. Багато людей думають, що деталі та аксесуари JDM, такі як фар та оздоблення, виглядають набагато стильніше, ніж експортні версії, і вони також можуть бути легко встановлені безпосередньо на модель експорту того ж автомобіля.
З іншого боку, рисові автомобілі – це машини з великими спойлерами та повітряними поглиначами, а також неонових ліхтарів, які сліпіть невинних прохожих! JDM – це вишуканіша, прохолодна машина з високопродуктивним двигуном. Що означає JDM? Це означає, що японські ентузіасти автомобілів дійсно роблять своїми власними автомобілями. Вони чисті, гладкі та швидкі.

 Читайте також: «Запорожець» в стилі «Rat Look» (ВІДЕО)

Є які-небудь недоліки для JDM?

Підвищення JDM полягає в тому, що машина є потужною, високою продуктивністю, вона виглядає чудово, і це дозволить виділити ваш автомобіль на звичайні експортні версії цієї самої моделі автомобіля. Одна з недоліків, однак, полягає в тому, що всі ці чудові можливості означають, що це також мета для злодіїв автомобіля, тому страхові внески будуть вищими.

Інша потенційна проблема з автомобілями JDM, а також аксесуари JDM, як фари, полягає в тому, що японці їдуть з лівого боку дороги. Ви повинні бути обережні щодо встановлення фари JDM на автомобілі в Америці, тому що світло буде зосереджено на середині дороги, а не на дорозі.

Ви також повинні бути обережними, де ви купуєте ваші компоненти JDM, оскільки термін JDM часто використовується як обкладинка для людей, які продають вкрадені частини, тому що дуже важко довести, чи частина JDM була вкрадена, або імпортовано через відповідні канали.

Що таке JDM і чому він так популярний?

Автомобілі JDM є розумними, гладкими, потужними і, завдяки способу, яким орієнтований японський внутрішній ринок, ви можете придбати автомобілі з низьким пробігом у майже незайманому стані, які виділяться з натовпу. Незалежно від того, чи ви є ентузіастом JDM, шукаючи щось трохи спеціальне, або звичайний автомобільний покупець, який шукає хорошу угоду на вживаному автомобілі, ринок JDM, безсумнівно, має щось зацікавити вас.

Читайте також: Що таке JDM? І з чим його їдять?

 

Підписатися на оновлення сайту

Ваш E-mail:

 

About totalcv

Check Also

Пластикова пляшка в колесі автомобіля – ви в небезпеці!

Пластикова пляшка в колесі автомобіля: Ви думали, що злодії використовують високі технології для здійснення грабежів? …

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *