Home / Поради / Чи можна буксирувати автомобіль з АКПП?

Чи можна буксирувати автомобіль з АКПП?

Чи можна буксирувати автомобіль з АКПП? Більшість виробників автомобілів з автоматичною коробкою передач (АКПП) забороняють їх буксирування. Однак на просторах інтернету можна знайти безліч порад, як все-таки можна доставити поламану машину до сервісу без допомоги евакуатора.

Дуже часто виробники забороняють буксирування в принципі або дозволяють екстрену буксирування з використанням правила «50 на 50»: не більше 50 км буксирування зі швидкістю не більше 50 км /год. Не варто забувати, що в будь-якому випадку буксирування для автомобіля з АКПП чревата ризиком пошкодження коробки передач.

Читайте такожГідротрансформатор АКПП: Діагностика та ремонт

За загальним правилом автомобіль з АКПП буксирувати можна, а транспортувати можна тільки на евакуаторі. З евакуатором нюанс: спосіб транспортування залежить від типу приводу зламаного автомобіля. Якщо це монопривод, то переміщати авто можна методом часткового навантаження: провідні колеса на майданчику (візку, стропі), ведені їдуть по асфальту самі. З повним приводом вельми схожий сценарій, залежить від того, постійний повний або підключається. Однак експерти відзначають, що незважаючи на загальні принципи, «особливості є завжди, аж до того, що деякі моделі можна буксирувати на гнучкому зчепленні обмежену відстань на малій швидкості.

Чи можна буксирувати автомобіль з АКПП?

Фахівці сходяться на думці: перш, ніж буксирувати автомобіль з автоматичною коробкою передач, необхідно подивитися інструкцію до конкретної моделі. В інструкції до кожного автомобілю про буксирування завжди ціла глава зі схемами, поясненнями та порадами.

Ситуація, коли поламану машину транспортує автомобіль з АКПП, аналогічна. В цілому таке транспортування заборонена, але в разі крайньої необхідності слід заглянути в інструкцію. «То стосується ситуації з буксируванням автомобіля машиною з АКПП, то це також може викликати несправність коробки передач. І евакуатор в кінцевому підсумку може виявитися дешевше.

Читайте такожЧи можна буксирувати машину з автоматом?

 

Підписатися на оновлення сайту

Ваш E-mail:

 

About totalcv

Check Also

Якщо двигун їсть масло (ВІДЕО)

Двигун їсть масло. Для початку дайте собі відповідь на питання: 1) Скільки пробіг вашого автомобіля; …

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Ліміт часу вичерпаний. Будь-ласка, перезавантажте CAPTCHA.