Home / Поради / Як відкрити автомобіль, якщо забув ключі в середині?

Як відкрити автомобіль, якщо забув ключі в середині?

Як відкрити автомобіль, якщо забув ключі в середині? Не поспішайте розбивати скло! Є кілька альтернативних способів, які допоможуть відкрити замкнені машину. Запасний ключ да-да, не смійтеся. Багато автомобілістів дійсно забувають про цей метод і відразу приступають до найжорсткішого способу. Але ж практично всі автомобілі з заводу комплектуються двома комплектами ключів.

Допомога спеціалізованих компаній

Втім, буває так, що дублікат ключа є, але отримати його тут і зараз з тих чи інших причин неможливо. Тоді варто перейти до наступного варіанта, який має на увазі залучення фахівців.

В інтернеті подібних компаній хоч греблю греби. Зазвичай професійному “ведмежатникові” потрібно не більше 10-15 хвилин, щоб відкрити автомобіль. Залежно від марки і класу машини (такі фахівці ще можуть відкрити капот, багажник, бардачок, перепрограмувати ключі і навіть знімати протиугінні блокатори). При цьому автомобіль повинен бути розкритий без будь-яких пошкоджень. Наприклад, якщо зломщик зламає “личинку” на одну із дверей, то доведеться міняти замки всіх дверей. А це вийде точно дорожче, ніж розбити, а потім поміняти скло. До слова, ще один безперечний плюс залучення фахівця – можна проконсультуватися у професіонала, як максимально убезпечити конкретно ваш автомобіль від викрадення.

Читайте такожАвтомобільне скло як зберігати його в чистоті?

Самостійно

Зателефонувати професіоналам це, звичайно, просто і швидко. Але, що якщо такої можливості немає або є побоювання попастися на ошуканців?

В цьому випадку можна спробувати відкрити машину самостійно. Для цього намагаємося опустити скло на одній з дверей хоча б на кілька міліметрів. Цього буде достатньо, щоб просунути дріт з гачком або петлею (наприклад, можна зробити з металевої вішалки) і спробувати підчепити запірний механізм або натиснути на кнопку відмикання центрального замка. Якщо ж не виходить опустити скло, то можна чимось тонким і міцним (краще пластиковим, щоб не пошкодити ЛКП) відігнути правий верхній кут двері і підлізти дротом під ущільнювач. В ідеалі, звичайно, купити спеціальний набір для розтину дверей, в комплект якого входить кілька видів прутків, а також гумова подушка. Вона вставляється між кромкою двері і кузовом, накачується і відгинає двері, звільняючи щілину для дроту.

Як відкрити автомобіль, якщо забув ключі в середині?

Однак, вищезазначений спосіб підійде не для всіх машин. На деяких автомобілях відігнути двері або опустити скло просто не вийде, а на інших просто немає фіксаторів замків з капелюшками, за які можна підчепити. Тут пощастить тим, у кого в автомобілі є маленькі скла на бічних дверях. Найчастіше, знявши ущільнювач, мале скло можна видавити і через отвір відкрити двері.

Розбити скло

Нарешті ми підійшли до найпопулярнішого способу. Як же правильно бити скло машини? По перше. Зателефонуйте в дилерський центр або автомагазин і дізнайтеся яке скло найдорожче, а, головне, є в наявності. Тому маленьке бічне скло краще не чіпати. Зазвичай їх можна купити тільки під замовлення і коштують вони дорожче інших. Найоптимальніший варіант – розбити одне із задніх бічних скло (переднє не чіпайте, так як без нього буде дискомфортно добиратися до сервісу).

По-друге. Щоб не зіпсувати салон та лакофарбове покриття осколками, краще наклеїти на поверхню скла кілька смужок скотча або малярської стрічки. По-третє. Бийте не по центру скла, а ближче до країв. А після того, як розбили, заклейте отвір плівкою і закріпіть скотчем, щоб в салон не потрапила волога і пил. І, напевно, мало не найважливіша порада при виконанні всіх цих процедур – тримайте завжди під рукою документи на машину, щоб випадково не потрапити в КПЗ. Ах да. Є в інтернеті ще один спосіб – відкрити машину за допомогою стільникового телефону. Мовляв, якщо подзвонити комусь із запасним ключем, то сигнал від дубліката можна передати через телефон на замок автомобіля. Забудьте! Це всього лише міф, оскільки автомобільні чіп-ключі для управління замками використовують інфрачервоний сигнал, який можна передати тільки безпосередньо.

Тепер ви знаєте, як відкрити автомобіль коли забули ключі в середині. Не попадайте в дані ситуації.

Читайте такожБатько зупинив сина каменем в лобове скло (ВІДЕО)

Підписатися на оновлення сайту

Ваш E-mail:

 

About totalcv

Check Also

Якщо двигун їсть масло (ВІДЕО)

Двигун їсть масло. Для початку дайте собі відповідь на питання: 1) Скільки пробіг вашого автомобіля; …

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Ліміт часу вичерпаний. Будь-ласка, перезавантажте CAPTCHA.