Home / Новини світу / 63 000 відмов від Tesla Model 3

63 000 відмов від Tesla Model 3

З кінця минулого місяця Tesla почала поставляти клієнтам свій новий компактний електричний седан Model 3. Однак, бажану багатьма саму доступну модель компанії деякі клієнти вирішили не чекати в черзі місяцями. Адже замовивши нову Model 3 зараз, ви навряд чи отримаєте її раніше, ніж через 12-18 місяців. Глава «Тесли» Ілон Маск заявив, що попередні заявки на новинку скасували вже 63 000 клієнтів. При цьому він уточнив, що така кількість відмов було отримано більше, ніж за рік, а не раптово зараз.

Читайте також: Tesla Inc. стала №1

До того ж скорочення кількості попередніх заявок на Tesla Model 3 з 518 000 до 455 000 на думку топ-менеджера компанії не критично. «Приклавши невелике зусилля, ми легко зможемо збільшити число попередніх замовлень на Model 3, але в цьому немає сенсу», – додав Маск. Він пояснив це, порівнявши ситуацію, що склалася з чергою з клієнтів в ресторані, які очікують свій бургер. За словами Маска, немає потреби створювати черга з покупців, яким доведеться чекати своєї страви понад півтори години.

63 000 відмов від Tesla Model 3

Нагадаємо, що поки новий замовлений ними електричний седан отримали 30 співробітників компанії Tesla. Виробництво Model 3 поки не набрало відповідного темпу. До кінця року компанія розраховує збирати по 5000 седанів в тиждень. А на початку наступного року цю цифру в Tesla мають намір подвоїти. До речі, на початку 2018 року компанія почне випускати повнопривідні версії своєї нової моделі, а в другій половині наступного року машини надійдуть на експорт. Праворульні Tesla Model 3 надійдуть у виробництво в 2019 році.

Читайте також: Новий конкурент Tesla під камуфляжем (ВІДЕО)

Підписатися на оновлення сайту

Ваш E-mail:

 

About totalcv

Check Also

Заборона Uber: Лондон несподівано відібрав ліцензію у інтернет-таксі

Заборона Uber: Останнім часом Uber стикається з проблемами в різних країнах світу. Керівництво транспортної системи …

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Ліміт часу вичерпаний. Будь-ласка, перезавантажте CAPTCHA.