Home / Новини клубу / 9 липня автоклуб STREETER Chernivtsi проведе І етап змагання з автозвуку

9 липня автоклуб STREETER Chernivtsi проведе І етап змагання з автозвуку

09.07.2017 на стоянці ПАТ ГРАВІТОН (вул. Руська, 248) автоклуб STREETER Chernivtsi проведе І етап змагання з автозвуку Monster Sound Fest 2017.
Monster Sound Fest – це всеукраїнські змагання із звукового тиску, гучності фронтів та автомобільного тюнінгу, а також конкурс на найгучніший вихлоп. Змагання поділяються на 9-ть класів, а переможці отримують від генерального партнера Ultimate Audio за 1-3 місця у кожному класі.
Кожен учасник має дві спроби для заміру в кожному класі, які використовує за один заїзд на місце заміру (кількість замірів може бути обмежено до однієї, якщо велика кількість зареєстрованих учасників). Під час заміру двері та багажне відділення автомобіля повинні бути зачиненими. Дозволяється відчиняти бокове вікно зі сторони водія, відчинення дверей під час заміру, категорично заборонено! В разі відчинення дверей під час заміру, результат не зараховується!!!

Важливо!
Заборонено одну акустичну систему, тобто підсилювач чи саб, використовувати для змагання в декількох авто! Декілька систем в одному авто, дозволено!

Для участі у певних класах, система має відповідати кожному класу, в який учасник подав заявку на участь! Класи розподіляються по заявці виробників підсилювачів, якщо це 2 або 4 канальник, заявка в 4 ом мостове підключення, якщо моноблок, заявка в 1 ом, якщо відсутня заявка в 1 ом, береться до уваги заявка в 2 ом, може бути проведено контрольний замір потужності. Судді залишають за собою право вирішувати, заміряти чи не заміряти потужність підсилювачів, або замір потужності проводитиметься обов’язково, якщо подано письмовий протест від інших учасників! (замір потужності проводиться на синусі!)
Кожен учасник має забезпечити вільний доступ до системи свого автомобіля, для встановлення вимірювальних пристроїв!

Прилад для заміру розташовується на відстані 3м.від краю передньої двері, на висоті в 1м. від горизонту, та 50см. в сторону від автомобіля. Для заміру дається 30 сек.
До участі не допускаються системи інстальовані не належним чином, динаміки на дверях мають бути встановлені на постійній основі!Судді залишають за собою право вирішувати допускати, чи не допускати автомобіль учасника до участі у змаганні!!!

Класи:
1 клас – НОВАЧОК (до трьох динаміків в одній дверці, ВЧ не рахуються)
2 клас – АМАТОР (чотири динаміки, ВЧ не рахуються)
3 клас – МОНСТР (п’ять і більше динаміків, ВЧ не рахуються)

1 клас – Mini.
До 550 Вт. заявленої виробником потужності підсилювача, розташування сабового звена в багажному відділенні з можливістю закривання спинки задніх сидінь. Допускається один акумулятор в заводському місці, один сабвуферний динамік діаметром не більше 40 см, або два сабуферних динаміка діаметром не більше 25 см, розміщення ГУ. в штатному місці. Салон автомобіля має бути повністю комплектним, забороняється знімати сидіння, дверні карти, тощо. Дозволено ложити спинку задніх сидінь.
Замір проводиться на матеріалі учасника, для заміру дається 30 сек.!
2 клас – Super Mini.
До 1100 Вт. заявленої виробником потужності підсилювача, розташування сабового звена в багажному відділенні з можливістю закривання спинки задніх сидінь.
Допускається один аккумулятор в заводському місці, не більше двох сабвуферних динаміків діаметром до 40см.кожен, розміщення ГУ. в штатному місці. Салон автомобіля має бути повністю комплектним, забороняється знімати сидіння, дверні карти, тощо. Дозволено ложити спинку задніх сидінь.
Замір проводиться на матеріалі учасника, для заміру дається 30 сек.!
3 клас – SEDAN.
До 4400 Вт. потужності підсилювача(ів), розташування системи в багажному відділенні із можливістю складання сидінь, спинка задніх сидінь повина без перешкод зачинятися. Салон автомобіля має бути повністю комплектним, забороняється знімати сидіння, дверні карти, тощо. Дозволено ложити спинку задніх сидінь, але вона має знаходитись в авто. Допускається два аккумулятори, мостове підключення підсилювачів не має перевищувати 4400 Вт., без обмежень сабвуферних динаміків.
Замір проводиться на матеріалі учасника, для заміру дається 30 сек.!
4 клас – BASS I.
До 2200 Вт. заявленої виробником потужності підсилювача(ів), розташування системи в багажному відділенні не вище 33 см. до обшивки стелі автомобіля, задні сидіння повинні без перешкод закриватися. Дозволяється демонтаж обшивки багажного відділення. Дозволено один акумулятор в заводському місці, не більше двох сабвуферних динаміків будь якого розміру, розміщення ГУ. в штатному місці.
Замір проводиться на матеріалі учасника, для заміру дається 30 сек.!
5 клас – BASS II.
До 4400 Вт. потужності підсилювача(ів), розташування системи в салоні автомобіля ві середньої стійки до заду авто, або в багажному відділенні автомобіля, не вище 33 см. до обшивки стелі автомобіля, без обмеження по кількості та розміру сабвуферних динаміків. Дозволяється демонтаж обшивок салону від середніх стійок до заду авто, та багажного відділення, а також демонтаж задніх сидінь.
Замір проводиться на матеріалі учасника, для заміру дається 30 сек.!
6 клас – BASS III.
ANLIM – Без обмежень! Замір проводиться на матеріалі учасника, для заміру дається 30 сек.!

Регламент проведення 1 – го етапу змагання з автозвуку Monster Sound Fest 2017

8.00 – 11.00 заїзд на площадку, та реєстрація учасників змагань, після вказаного часу, заявки на участь у змаганнях не прийматимуться;
11.00 – 11.30 брифінг для учасників змагань;
11.30 – 12.00 технічна перерва, підготовка до замірів;
12.00 – 12.30 офіційне відкриття змагань;
12.30 – 16.00 заміри категорії SPL відповідно до класів;
16.00 – 16.30 технічна перерва, конкурси для глядачів;
16.30 – 19.00 заміри категорії SQL відповідно до класів;
19.00 – 19.30 підрахунок результатів, підготовка до нагородження 19.30 – 20.30 нагородження і офіційне закриття змагань;
Таймінг може змінюватися в залежності від ситуації. Участь у всіх класах абсолютно безкоштовна, але один учасник може брати участь лише в одному класі в кожній категорії!!!

9 липня в м.Чернівці о 08:00 год. на стоянці ПАТ ГРАВІТОН (вул. Руська, 248) “Monster Sound Fest 2017”.

Організатори запрошують всіх автолюбителів в кого залізні коні заряджені акустичною системою  взяти участь в Monster Sound Fest 2017.

Переможці отримують від партнерів цікаві подарунки.

Відео: Monster Sound Fest 2015

Підписатися на оновлення сайту

Ваш E-mail:

 

About totalcv

Check Also

1 червня 2017 року ГО “Автоклуб STREETER Chernivtsi” провели благодійну акцію до «Дня захисту дітей» (ФОТО)

1 червня 2017 року автомобільний клуб міста Чернівці “STREETER Chernivtsi” вже другий рік поспіль разом …

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Ліміт часу вичерпаний. Будь-ласка, перезавантажте CAPTCHA.