Home / Новини клубу / 1 червня 2017 року ГО “Автоклуб STREETER Chernivtsi” провели благодійну акцію до «Дня захисту дітей» (ФОТО)

1 червня 2017 року ГО “Автоклуб STREETER Chernivtsi” провели благодійну акцію до «Дня захисту дітей» (ФОТО)

1 червня 2017 року автомобільний клуб міста Чернівці “STREETER Chernivtsi” вже другий рік поспіль разом із студентами ЧТЕІ КНТЕУ провели благодійну акцію до «Дня захисту дітей». Метою даної акції була адресна допомога діткам, які живуть з опікунами, діткам з тяжкою долею, яким було передано за речі, солодощі та продукти харчування.

Читайте також: STREETER Chernivtsi провели автослалом, аби зібрати гроші для хворих діток (ВІДЕО)

«Хочу висловити велику подяку всім тим, хто брав участь в даній акції, хто їхав та просто тим, хто вже не перший раз підтримує мене в подібних акціях, велике всім дякую, ми всі молодці. Те, що ми зробили – це велика справа, адже не кожна людина усвідомлює, що крім нього на землі живуть люди та дітки, які не мають того, що маємо ми і справа навіть не в матеріальному плані, а в тому, що діти без батьків, діти-сироти, потребують тепла та уваги не менше, ніж будь хто з нас. Одна людина можливо нічого не зможе зробити, але об’єднавшись ми – сила, ми рушійна сила нашого майбутнього» – голова благодійного сектору Олександра Косюченко.

Благодійна акція до «Дня захисту дітей»

Не забувайте допомагати тим, хто цього дійсно потребує, адже одні витрачають свої фінансові активи просто на вітер, а іншим немає що їсти, копійку до копійки складають, щоб хоч якось звести кінці з кінцями, не будьте такими сліпими, дивіться навколо та допомагайте, від милосердя ще ніхто не помирав, почни з себе.

Читайте також: У Чернівцях ГО «Автомобільний клуб «STREETER Chernivtsi»» провела благодійний автоквест (ФОТО/ВІДЕО)

Підписатися на оновлення сайту

Ваш E-mail:

 

About totalcv

Check Also

9 липня автоклуб STREETER Chernivtsi проведе І етап змагання з автозвуку

09.07.2017 на стоянці ПАТ ГРАВІТОН (вул. Руська, 248) автоклуб STREETER Chernivtsi проведе І етап змагання …

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Ліміт часу вичерпаний. Будь-ласка, перезавантажте CAPTCHA.