Home / Новини України / Українські водії будуть проходити медогляд по-новому

Українські водії будуть проходити медогляд по-новому

Щоб зменшити кількість аварій на дорогах України, водії будуть проходити медогляд за законами Євросоюзу.

Читайте також: В Україні ввели єдиний принцип руху для всіх кругових перехресть

Це систематизація порядків проведення профілактичних наркологічних оглядів, обов’язкових попередніх та періодичних психіатричних оглядів кандидатів у водії та водіїв транспортних засобів, – сказав Андрій Гаврилюк із Міністерства охорони здоров’я України.

У планах також створення загальнонаціональної бази даних, де буде вказаний стан здоров’я всіх автомобілістів і майбутніх водіїв.

Медогляд по-новому

Пізніше розроблятимуть та реалізовуватимуть систему медичного обслуговування водіїв транспортних засобів, які надають послуги з перевезення пасажирів і вантажів, порядку проведення психофізіологічного обстеження та оцінки рівня розвитку професійно важливих психофізіологічних характеристик, необхідних для безпечного керування транспортним засобом, – додав він.

В Україні зафіксована найвища смертність на дорогах серед всіх європейських країн. В Україні аварії – перша за поширеністю причина смерті людей віком від 15 до 24 років, друга – серед дітей віком від 5 до 14 років.

Читайте також: В Україні бoрються з «автохамамі» за дoпoмoгoю скотча

Підписатися на оновлення сайту

Ваш E-mail:

 

About totalcv

Check Also

У Раду внесли законопроект про перехід на цифрові документи водія

У Верховній Раді запропонували ввести цифрові документи водія, а саме: водійські посвідчення, реєстраційні документи на …

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Ліміт часу вичерпаний. Будь-ласка, перезавантажте CAPTCHA.