Home / Новини світу / «Хакери» викрали Mercedes за допомогою «військового ПО»

«Хакери» викрали Mercedes за допомогою «військового ПО»

«Хакери» викрали Mercedes: Для них взагалі немає нічого неможливого? У Великобританії хазяйка втратила новий Mercedes-Benz C220, який викрав хакери.

Інцидент стався в Грейсі, графство Ессекс, на минулому тижні, повідомляє Irish Sun. Господиня автомобіля за € 42 тис. припаркувала машину біля будинку, звідки вона згодом вночі була викрадена. Хакери показали, що можуть викрасти будь-який автомобіль!

Читайте також: Хакери показали, що можуть викрадати автомобіль (ВІДЕО)

На записах з камер зовнішнього спостереження було відмічено дві людини. Один з шкіряним портфелем стояв біля стіни будинку, а другий відкрив і завів Mercedes-Benz, після чого обидва зловмисники втекли на викраденому автомобілі. Тесла усунули помилки в ПЗ, на які вказали хакери!

«Хакери» викрали Mercedes

Власниця машини сказала, що їй повідомили про використання якогось військового програмного забезпечення, встановленого на ноутбук або планшет, який лежав в портфелі. За допомогою електроніки був лічений сигнал з ключа від автомобіля і активована система Keyless Go, що дозволяє відкрити замки дверей і завести двигун. Господиня викраденого Mercedes-Benz заявили, що ключі від машини знаходилися не біля вхідних дверей, а в протилежній частині будинку. Хакери знайшли спосіб «відкривати» будь Volkswagen.

Поліція підтвердила викрадення автомобіля і оголосила його в розшук. Представники Mercedes-Benz прокоментувала ситуацію, заявивши, що їм невідомо про будь-якому викрадення, пов’язаний з системами бесьключевой доступ.

Читайте також: Жінка помилково поїхала на чужому авто

Підписатися на оновлення сайту

Ваш E-mail:

 

About totalcv

Check Also

Заборона Uber: Лондон несподівано відібрав ліцензію у інтернет-таксі

Заборона Uber: Останнім часом Uber стикається з проблемами в різних країнах світу. Керівництво транспортної системи …

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Ліміт часу вичерпаний. Будь-ласка, перезавантажте CAPTCHA.