Home / Технології / Поліцейський гібрид – перехоплювач від Ford

Поліцейський гібрид – перехоплювач від Ford

Поліцейський гібрид: Компанія Ford – найбільший постачальник автомобілі для поліції США – представив нового бензоелектричного седана Ford Police Responder Hybrid Sedan. Від інших гібридних моделей, вже службовців в рядах американських правоохоронців, він відрізняється тим, що спеціально підготовлений для погонь і переслідувань. А ще він може долати різні перешкоди. Наприклад, затоплені перехрестя і підтоплені дороги.

У складі герметичної силової установки, прихованої в надрах автомобіля, трудяться бензиновий 2-літровий двигун, що працює по циклу Аткінсона, електромотор і літій-іонна акумуляторна батарея. Компанія не розкриває всіх характеристик автомобіля, але відомо, що він може пересуватися в повністю електричному режимі без шкідливих викидів зі швидкістю до 96,6 км/год (60 миль/год). При необхідності автоматично активується вся міць електромотора і ДВС.

Поліцейський гібрид

У «Ford» заявляє, що у їх нова поліцейський гібрид, зроблена на базі чотирьохдверного Fusion, досить помірний апетит. В середньому, поліція Відповідач гібридний седан споживає 6,2 л / 100 км бензину. Тоді як середньостатистичний поліцейський седан Police Interceptor з 3,7-літровим двигуном V6 на основі моделі Taurus випиває 13 л/100 км. Оскільки поліцейські машини під час несення чергування часом простоює з заведеним двигуном, гібрид дозволить скоротити витрати палива в таких режимах.

У компанії Ford підрахували, що використовуючи нові гібридні седани замість нинішніх ненажерливих поліції перехоплювач, поліція США зможе заощадити на паливі приблизно по $ 3900 з кожного автомобіля в рік. Новий гібрид «блакитного овалу» надійде в продаж навесні наступного року, а перші автомобілі поліція отримає не раніше літа 2018 року.

Читайте також: Найжахливіші поліцейські авто. ТОП-10

Підписатися на оновлення сайту

Ваш E-mail:

 

About totalcv

Check Also

Lucid Air відновила 1000-сильного конкурента Tesla

Компанія Lucid Motors представила нову версію 1000-сильного електрокара Air. Дебют новинки відбувся в рамках фестивалю …

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Ліміт часу вичерпаний. Будь-ласка, перезавантажте CAPTCHA.