Home / Поради / Що робити якщо затопило машину? Бувають і такі дощі

Що робити якщо затопило машину? Бувають і такі дощі

Що робити – якщо затопило машину? Наприклад, потонув на 80 – 90% (тільки дах видно)? Як себе вести? Рано чи пізно вода піде, але що робити з транспортним засобом, які повинні бути процедури по пуску двигуна, що робити з трансмісією, електрикою і салоном.

Хлопці це дуже погано, коли ваш авто затоплює. Він переходить в розряд машин утоплеників. Однак машина річ дорога і ясна річ ось так от просто її не викинеш. Просто втратиш купу грошей! А значить потрібно намагатися її відновлювати, що б їздити самому, ну або щоб більш-менш продати. Але це теж не дешевий варіант. Хочеться відзначити, що запускати машину – НЕ МОЖНА! Викликаємо евакуатор і на СТО, потрібно очищати її покроково.

Що ж хлопці, сьогодні я з вами розберу все по пунктах, що робити і як потрібно відновлювати, почнемо, мабуть з кузова.

Затопило машину: Кузов

Оглядаємо кузов, хоча він часто не страждає від затоплення, все тому що багато деталей йдуть з оцинковкою. Однак при затопленні машина може реально плавати, саме як корабель, і її може нести по потоку, ну а там самі розумієте інші авто, стовпи і інше. Ваша машина може зустрітися з цими перешкодами, погне собі кузов. Вам його потрібно буде відновлювати.

Навіть якщо пошкоджень немає, бажано відмити весь кузов під тиском, тобто змити весь мул та інші принади повені. Обов’язково перевіряємо закриті порожнини, пороги, багажник, чашки лонжеронів та інше.

Запам’ятайте, якщо щось пропустити, то це може почати гнити. Так що уважно!

Затопило машину: Двигун

Хлопців ось це дуже серйозно! Якщо машину залило конкретно, то в двигун зазвичай потрапила вода, зазвичай через повітряний фільтр (через дросель). Можливо через масляну пробку або щуп. Вода практично на 90% потрапить в поршні і масло. Якщо спробуєте запустити двигун, то гідроудар вам забезпечений.

Що потрібно зробити:

– Розбираємо двигун, ОБОВ’ЯЗКОВО, знімаємо головку блоку, сушимо поршневі. Очищаємо розпредвал і клапана;
– Знімаємо піддон, виливаємо масло. Воно на 100% буде з водою. Очищаємо все дочиста, як правило, може потрапити і пісок;
– Міняємо масляний фільтр;
– Знімаємо дросель, очищаємо і його;
– Повітряний фільтр, розбираємо, міняємо, прочищаємо – ОБОВ’ЯЗКОВО, він повинен бути сухим, як правило, в його корпусі може затриматися вода. Якщо її засмокче в поршні, знову ж гідроудар;
– Варто перевірити свічки і котушки запалювання.

Читайте також: Названі найнадійніші двигуни на сучасних машинах

Робота велика, але обов’язкова. Інакше просто загубите двигун.

Затопило машину: Трансмісія, мости, роздатка

Яка б трансмісія не була механіка або автомат, в неї практично на 100% потрапляє вода. Нехай трохи, але пройти зможе, хоча б через той же щуп. Якщо щупа немає, то можливо через заливну пробку.

Особисто я б поміняв масло в обов’язковому порядку, промивати не варто, все ж пісок навряд чи пройде.

Все те ж саме з заднім мостом і роздаткой, всюди де є масло, потрібно його змінювати.

Коробка передач, роздатка, задній міст це важливі і складні вузли, особливо автоматична трансмісія, тому міняти масло ОБОВ’ЯЗКОВО.

НАСТУПНА СТОРІНКА

Підписатися на оновлення сайту

Ваш E-mail:

 

About totalcv

Check Also

Якщо двигун їсть масло (ВІДЕО)

Двигун їсть масло. Для початку дайте собі відповідь на питання: 1) Скільки пробіг вашого автомобіля; …

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Ліміт часу вичерпаний. Будь-ласка, перезавантажте CAPTCHA.