Home / Новини світу / Опитування: водії не розбираються в своїх автомобілях

Опитування: водії не розбираються в своїх автомобілях

Водії не розбираються у своїх автомобілях: Один з провідних світових виробників не тільки шин, але ще і компонентів шасі, трансмісії і бортової електроніки – Continental – намагався зрозуміти – наскільки споживачі і кінцеві одержувачі його продукції знають її і користуються їй. Компанія провела опитування серед 2000 британських автовласників і виявила, що водії не розбираються у своїх автомобілях.

При виборі нового автомобіля, клієнти дивляться насамперед на ціну і лише потім заглиблюються в комплектацію об’єкта покупки, включаючи склад систем безпеки і особливості пропонованого мультимедіа. Майже половина (44%) учасників опитування заявили, що їм потрібно набагато більше часу для ознайомлення з машиною в салоні. Зараз середня тривалість передачі покупцеві замовленого автомобіля становить всього 51 хвилину, в які входить все – від оформлення документів і оплати, до короткого екскурсу по основних налаштувань і функцій машини.

Водії не розбираються у своїх автомобілях

40% опитаних зізналися, що не розуміються в технічних нюансах до кінця. Більше половини респондентів повідомили, що аналогічна ситуація у них складається зі смартфоном або планшетом. 52% і зовсім виступає проти процесу подальшої автоматизації машин. Все це свідчить або про лінь, або про відверте технічної неписьменності сучасних людей.

В Continental резюмували підсумки дослідження: виробники повинні придумувати більш зручні системи, а покупці автомобілів докладати більше зусиль до освоєння новацій, від проекційних екранів до налаштувань систем допомоги водієві. Тим більше що багато, що використовуються рідко функції автомобіля, поступово забуваються зовсім.

Читайте також: Водіїв штрафуватимуть навіть за жести

Підписатися на оновлення сайту

Ваш E-mail:

 

About totalcv

Check Also

Заборона Uber: Лондон несподівано відібрав ліцензію у інтернет-таксі

Заборона Uber: Останнім часом Uber стикається з проблемами в різних країнах світу. Керівництво транспортної системи …

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *