Home / Новини світу / АВТОВАЗ не продавав Lada 4×4 китайцям

АВТОВАЗ не продавав Lada 4×4 китайцям

Автогігант спростував інформацію, що продажі позашляховиків Lada почалися на території Піднебесної.  АВТОВАЗ, а точніше його казахстанський бізнес-партнер – спільний завод «Азія авто», кілька тижнів тому почав перші офіційні поставки позашляховиків Lada 4×4 на найбільший ринок світу – китайський.

 АВТОВАЗ не продавав Lada 4×4 китайцям

 Нагадаємо, що «Азія авто» – це підприємство в казахстанському Усть-Каменогорську, де партнери спільно будують новий конвеєр повного циклу потужністю 120 тисяч автомобілів. На цьому майданчику вже випускаються кілька моделей марки Lada, включаючи позашляховики 4×4.

 При цьому прес-служба Волзького автозаводу повідомила, що «компанія не здійснювала таких поставок». Однак цей коментар означає, що саме ПАТ «АВТОВАЗ” не ввозила машини на територію Китаю, але не виключає того, що поставками займається казахстанська сторона.

 Як розповіло джерело «Лайфа» на заводі «Азія авто», експорт почався в січні 2017 року. При цьому співрозмовник зазначив, що «розмитнення перевищує вполовину вартість автомобіля, але навіть в цих умовах машина залишилася конкурентної», і у підприємства «є певні плани на 2017 рік».

 Читайте також: Lada Kalina. Що думають про це німці.

Підписатися на оновлення сайту

Ваш E-mail:

 

About totalcv

Check Also

Заборона Uber: Лондон несподівано відібрав ліцензію у інтернет-таксі

Заборона Uber: Останнім часом Uber стикається з проблемами в різних країнах світу. Керівництво транспортної системи …

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Ліміт часу вичерпаний. Будь-ласка, перезавантажте CAPTCHA.