Home / Поради / Твої дії, якщо проколов або пробив колесо

Твої дії, якщо проколов або пробив колесо

Пропонуємо кілька порад, як вести себе в ситуаціях, якщо ти на своєму автомобілі пробив колесо.

 Якщо прокололи колесо у дворі

 Підійшовши до автомобіля, ти виявив, що хтось проколов колесо, однак перш ніж лізти в багажник за домкратом і запаскою варто оглянути покришку на предмет великого порізу і якщо такого не виявлено, спробувати просто накачати вивільнивши шину, за допомогою насоса або краще компресора, щоб без зайвих проблем доїхати до найближчого пункту шиномонтажу. Останнім часом, практично всі автомобільні колеса мають безкамерну конструкцію, так що предмет, який став причиною проколу покришки, може служити порятунком на короткий період і деякий час утримувати повітря всередині шини. Якщо ж прокол колеса був здійснений ножем або яким-небудь іншим великим і гострим предметом, то в цьому випадку вам доведеться замінити колесо на місці за допомогою домкрата і відправитися на шиномонтаж, встановивши запаску.

 Пробив колесо в дорозі

 У одного мого знайомого в багажнику його автомобіля завжди є в запасі кілька металевих саморізів, з допомогою яких кріплять дерев’яні або металеві конструкції. Так ось, не раз він розповідав історії, коли ці саморізи часто його виручали, коли він пробив колесо в дорозі. Все дуже просто, візуально шукаємо місце проколу і за допомогою викрутки укручуємо саморіз в пробоїну. Алевсе ж, все залежить від трубки вибуху діри, якщо вона величезна, то, як і в першому випадку ставимо запаску і прямо в шиномонтаж.

 Також рекомендую придбати спеціальний ремонтний комплект, який виручить тебе в дорозі якщо пробив колесо. Комплект складається з спеціального металевого шила з ручкою, схожого на напилок і джгута, яким, власне і буде заповняться пробоїна.

 Є ще спеціальний герметик, тут зовсім все просто, пробив колесо, викрутив ніпель накрутив пластикову трубку з балончика і впустив в шину невелику кількість герметичної речовини. Герметик за допомогою повітря заповнить пробоїну.

 Потрапив в яму і пробив колесо

 Як ти вже знаєш, наші дороги не одні з кращих, а велика кількість глибокі ям, часто ставати головним болем для водія. Не рідко при попаданні колеса в пастку у вигляді дорожньої ями, воно не витримує і пробивається. Після такої ситуації пробите колесо навряд чи вдасться врятувати, так як пошкоджується

 Читайте також: Як самостійно заклеїти колесо?

Підписатися на оновлення сайту

Ваш E-mail:

 

About totalcv

Check Also

Якщо двигун їсть масло (ВІДЕО)

Двигун їсть масло. Для початку дайте собі відповідь на питання: 1) Скільки пробіг вашого автомобіля; …

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Ліміт часу вичерпаний. Будь-ласка, перезавантажте CAPTCHA.