Home / Новини світу / Коли корозія – мрія: «іржавий» Jeep Wrangler від Vilner

Коли корозія – мрія: «іржавий» Jeep Wrangler від Vilner

Коли корозія – мрія: Болгарське ательє Vilner домоглося слави в світі тюнінгу своїми незвичайними, сміливими і при цьому високоякісними проектами. Jeep Wrangler Hunting Unlimited – їх останнім на даний момент творіння.

Штучне старіння, або рет-род, – досить популярний формат в світі тюнінгу, що викликає у «нормальних» автолюбителів в кращому разі подив. Іржа, пил, кіптява, цвіль, діри, вм’ятини і потертості надають рет-пологів апокаліптичний, зловісний вигляд, при цьому технічна начинка у них, як правило, цілком свіжа і на дорогах ці «старички» легко можуть задати перцю глянцевому молодняку.

Коли корозія – мрія: Jeep Wrangler від Vilner

Представлений на фотографіях Jeep Wrangler 2012 випуску був зістарений китайським підрозділом Vilner на замовлення клієнта досить дбайливо, але ретельно: зовнішні панелі кузова були фрагментарно зачищені до металу і піддалися інтенсивної корозії до надання характерного бурого нальоту. Потім, щоб законсервувати цей процес і не доводити кузов до руйнування, на метал було нанесено спеціальне захисне прозоре покриття.

Салон отримав буро-руду обробку шкірою і замшею. Оздоблення рульового колеса навмисно витерта в місцях хвата для додання бажаної потасканності, на дверних картах – штучні патьоки, як ніби машина довгий час експлуатувалася в вогкості. Пластикові оправлення дефлекторів системи вентиляції замінені на латунні ручної роботи. Набалдашник важеля коробки передач виконаний у вигляді покритого патиною черепа, який символізує, за задумом авторів проекту, швидкоплинність життя.

На тильній стороні спинок заднього сидіння – висять на ременях мисливські сумки. Передбачається, очевидно, що власник буде їздити на своєму позашляковиву стріляти у всяких пташок і зайчиків, і тому цей Wrangler отримав назву Hunting Unlimited, що можна перекласти російською як «безмежна полювання». Для більшої прохідності в лісових хащах автомобіль забезпечили ліфтованну довгоходною підвіскою, лебідкою і «зубастими» шинами ВFGoodrich Krawler T/A. Під капотом – штатний 3,6-літровий бензиновий мотор V6 потужністю 285 к.с., стикованою з 6-ступінчастою механічною коробкою передач.

Штучному старінню нерідко піддаються навіть сучасні спорткари – наприклад, шведська контора WrapZone пропонує перетворити в «іржаві корита» Porsche 911 GT3 RS і Dodge Charger. Але частіше все ж рет-роди робляться на базі вантажних машин, таких як Datsun 260Z.

Читайте також: Антикорозійна обробка автомобіля

Підписатися на оновлення сайту

Ваш E-mail:

 

About totalcv

Check Also

Заборона Uber: Лондон несподівано відібрав ліцензію у інтернет-таксі

Заборона Uber: Останнім часом Uber стикається з проблемами в різних країнах світу. Керівництво транспортної системи …

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Ліміт часу вичерпаний. Будь-ласка, перезавантажте CAPTCHA.