Home / Новини світу / Новий УАЗ – 3170. Перше фото

Новий УАЗ – 3170. Перше фото

Новий УАЗ – 3170: він модний і незвичайний. У мережу потрапила фотографія повнорозмірного макета першого паркетника, створеного Ульяновским автозаводом

Спільнота «Російський Автопром_Russian Cars Industry» опублікувала знімок повнорозмірного макета УАЗ-3170. Де і за яких обставин зроблена фотографія, не повідомляється.

Нагадаємо, що минулого тижня «Роспатент» опублікував патентні зображення промислового зразка «автомобіля підвищеної прохідності», який, є одним з варіантів кросовера УАЗ.

Новий УАЗ – 3170

Раніше повідомлялося, що УАЗ замовив розробку зовнішності 3170 на стороні: кілька варіантів намалювала студія НАМИ, інші – ательє Pininfarina. Виходить, що на ілюстраціях і фотографії – намішний варіант дизайну.

До речі, як повідомляє портал «Уазбука», який посилається на «інформовані джерела з посиланням на ще більш інформовані», в конкурсі переміг варіант, розроблений Pininfarina, – по всій видимості, та сіра машина, що стоїть позаду білої на знімку.

Втім, за неофіційною інформацією, проект кросовера «SUV УАЗ-3170» призупинено. Однак хочеться вірити, що статус «призупинено» для моделі 3170 значить «згорнутий», адже марці УАЗ потрібна принципово нова безрамна машина – така, як на ілюстраціях.

Читайте також: УАЗ Патріот отримає новий салон

 

Підписатися на оновлення сайту

Ваш E-mail:

 

About totalcv

Check Also

Заборона Uber: Лондон несподівано відібрав ліцензію у інтернет-таксі

Заборона Uber: Останнім часом Uber стикається з проблемами в різних країнах світу. Керівництво транспортної системи …

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Ліміт часу вичерпаний. Будь-ласка, перезавантажте CAPTCHA.