Home / Новини світу / Поїздка в таксі Uber коштувала дівчині $ 28 тис.

Поїздка в таксі Uber коштувала дівчині $ 28 тис.

Після звичайної поїздки з Uber, жінка з Філадельфії, виявила, що виставлений їй рахунок американською компанією з пошуку таксі становив величезні 28 тисяч доларів. Спочатку, здавалося, що профіль жінки був зламаний. Пізніше, з’ясувалося, що помилка була з боку Uber і компанія визнала свою помилку.

У Сполучених Штатах Америки Uber користується великим попитом серед людей для швидкого виклику таксі. З ростом кількості замовлень таксі і приватних водіїв, ростуть і помилки програми Uber.

Поїздка в таксі Uber у $ 28 тис.

Американка з Філадельфії отримала рахунок в 28.639 доларів після того, як скористалася службою виклику таксі. Жінка, перш за все, негайно звернулася банк за роз’ясненнями. У банку їй відповіли, що Uber заблокувала цю суму грошей з її рахунку.

Пізніше, американка отримала лист від Uber, в якому повідомлялося, що її профіль був зламаний і над проблемою працюється. В результаті виявилося, що сталася помилка в роботі системи технологічної компанії. Гроші постраждалої повернули і Uber зізналася в своїй помилці. Жінка також отримала компенсацію за завдані незручності.

Читайте також: Що таке Uber (ВІДЕО)

Підписатися на оновлення сайту

Ваш E-mail:

 

About totalcv

Check Also

Заборона Uber: Лондон несподівано відібрав ліцензію у інтернет-таксі

Заборона Uber: Останнім часом Uber стикається з проблемами в різних країнах світу. Керівництво транспортної системи …

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Ліміт часу вичерпаний. Будь-ласка, перезавантажте CAPTCHA.