Home / Поради / Як самостійно заклеїти колесо?

Як самостійно заклеїти колесо?

Заклеїти колесоБезкамерних шин які отримали останнім часом, широке поширення відрізняються особливою зручністю з точки зору експлуатації. Їх ключовою особливістю є плавне падіння тиску навіть після серйозного проколу, а дрібна діра може бути й зовсім некритичною для гуми такого типу. Однак в будь-якому випадку знати про те, як заклеїти колесо, а особливу безкамерну, повинен кожен поважаючий себе автомобіліст.

Відзначимо відразу, що на відміну від камерних побратимів, безкамерні покришки після проколу не втрачають своєї герметичності миттєво, особливо, якщо предмет, який викликав пошкодження, продовжує залишатися на місці проколу – і тоді покришка може і зовсім не проявляти ознак псування. А коли їхній занепад тиску в наявності, а запасного колеса під рукою немає, то займатися ремонтом безкамерного колеса доведеться самостійно.

Самостійно заклеїти колесо

З цією метою радимо заздалегідь обзавестися спеціальним набором для відновлення шин після пошкодження навіть в «польових» умовах. Нерідко вони реалізуються під назвою аптечки для шин, що досить вірно відображає їх суть. Як правило, всі вони мають в своєму складі спеціальний джгут, просочений клейовим складом. Його вводять в місце пошкодження за принципом штопора, попередньо відкалібровані прокол іншим інструментом, що також входить в аптечку. Нарешті, щільно вернувши джгут в покришку, залишиться лише відрізати надлишки матеріалу, і покришка готова до подальшого шляху!

Разом з тим, не можна не сказати про те, що великі пошкодження колеса найкраще ремонтувати в спеціалізованому кіномонтажу на відповідному обладнанні.

Читайте також: Автомобільні шини та їх відмінності

 

Підписатися на оновлення сайту

Ваш E-mail:

 

About totalcv

Check Also

Якщо двигун їсть масло (ВІДЕО)

Двигун їсть масло. Для початку дайте собі відповідь на питання: 1) Скільки пробіг вашого автомобіля; …

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Ліміт часу вичерпаний. Будь-ласка, перезавантажте CAPTCHA.