Home / Поради / Чи можна буксирувати машину з автоматом?

Чи можна буксирувати машину з автоматом?

Машину з автоматомБудь-який, навіть сучасний і надійний автомобіль не застрахований від різного роду поломок, які можуть очікувати власника в самий незручний час і в зовсім невідповідному місці. Особливо складно в цьому відношенні доводиться тим, хто водить машину з автоматом, адже крім складності пристрою, такі машини вимагають особливих правил буксирування.

Буксирувати машину з автоматом

Почнемо з того, що відповідно до рекомендацій виробника буксирування машини з АКПП в цілому не рекомендується, оскільки при русі з вимкненим двигуном не забезпечується циркуляція масла і агрегат, залишившись без охолодження, ризикує остаточно вийти з ладу. Тому для таких машин краще транспортування методом часткової або повної навантаження, для якої знадобиться замовлення евакуатора Молодіжна, як і інші вузлові точки рясніє подібними пропозиціями.

Втім, як виняток допускається і буксирування в звичному розумінні цього слова, однак швидкість руху не повинна перевищувати 50 км/год, а відстань, на яке буде переміщатися автомобіль, має бути по можливості мінімальним. Виходячи з цього, власникові машини з АКПП, доцільніше по можливості усунути проблему на місці або скористатися послугами найближчого сервісу, ніж ризикувати коробкою передач.

Якщо ж поломка сталася в абсолютно безлюдному місці, і до місця ремонту потрібно дістатися за всяку ціну, то на передньопривідних автомобілях можна від’єднати зовнішні «гранати» від приводів коліс, і закріпити їх підручними засобами до інших елементами кузова або підвіски.

Читайте також: АКПП не перемикає передачі – в чому проблема?

Підписатися на оновлення сайту

Ваш E-mail:

 

About totalcv

Check Also

Якщо двигун їсть масло (ВІДЕО)

Двигун їсть масло. Для початку дайте собі відповідь на питання: 1) Скільки пробіг вашого автомобіля; …

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Ліміт часу вичерпаний. Будь-ласка, перезавантажте CAPTCHA.