Home / Новини світу / Пенсіонера оштрафували за перевищення швидкості на скутері для інвалідів

Пенсіонера оштрафували за перевищення швидкості на скутері для інвалідів

Перевищення швидкості Чоловік отримав квитанцію на транспортний засіб, максимально можлива швидкість якого становить менше 13 кілометрів на годину. Крім того, в зазначений день він зовсім не користувався скутером. Похилого жителя Північного Уельсу оштрафували за перевищення швидкості на скутері для інвалідів зі швидкістю понад 67 кілометрів на годину. Як повідомляє портал Daily Post, Джеймс Робертс отримав квитанцію на транспортний засіб, максимально можлива швидкість якого становить менше 13 кілометрів на годину. Крім того, в зазначений день він зовсім не користувався скутером.

Згідно квитанції, надісланої 74-річному Робертса організацією GoSafe (фірма працює з поліцією Північного Уельсу і займається розсилкою штрафів), екомобілік пенсіонера перевищив швидкість в сусідньому містечку Трелонід.

Перевищення швидкості Пенсіонера оштрафували за перевищення швидкості на скутері для інвалідів

Однак насправді Робертс і його скутер знаходилися майже в 20 кілометрах від цього місця. Літня людина провів кілька останніх тижнів вдома, відновлюючись після операції на серці.

Транспортний засіб пенсіонера дійсно має реєстраційний номер, повністю співпадає з тим, на який був виписаний штраф. Але самі номерні знаки на скутер британця не встановлені зовсім – камера не могла зафіксувати порушення в будь-якому випадку.

У GoSafe вже відреагували на те, що трапилося і принесли Джеймсу Робертса вибачення в письмовій формі. Штраф анульований. Імовірно, помилковий штраф обумовлений або збоєм в системі компанії, або тим, що хтось використовує фальшиві номери, дублюючі реєстраційні знаки скутера пенсіонера.

Читайте також: Пенсіонер втопив автомобіль в Coca-Cola (ВІДЕО)

Підписатися на оновлення сайту

Ваш E-mail:

 

About totalcv

Check Also

Заборона Uber: Лондон несподівано відібрав ліцензію у інтернет-таксі

Заборона Uber: Останнім часом Uber стикається з проблемами в різних країнах світу. Керівництво транспортної системи …

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Ліміт часу вичерпаний. Будь-ласка, перезавантажте CAPTCHA.