Home / Авто статті / Euro NCAP і China NCAP: чи безпечні китайські автомобілі?

Euro NCAP і China NCAP: чи безпечні китайські автомобілі?

Китайські автомобіліЧи безпечні китайські автомобілі? На сьогоднішній день багато хто хоче придбати автомобіль, який буде не тільки якісним і надійним, але і захистить у разі ДТП. До недавнього часу всі вищевказані якості не мали ніякого відношення до моделей автомобілів з Піднебесної. Чи змінилося щось?

Основна причина, по якій китайським автовиробникам не вдавалося «пробитися» до Європи – погані показники в краш-тестах. Адже саме тести, проведені за методикою Euro NCAP (є найбільш авторитетним джерелом інформації про безпеку авто), китайські автомобілі майже завжди провалювали, що негативно впливало на продажу не тільки в Європі, але і на власному ринку.

У зв’язку з цим уряд Піднебесної пішло по «второваним шляхом копіювання» і створило власний аналог європейської рейтингової системи безпеки. Організація отримала ім’я China NCAP, і вже тривалий час проводить тести машин з Китаю по більш м’яким методикам, ніж Euro NCAP.

Основні особливості проведення краш-тестів за методикою Euro NCAP і China NCAP:
Китайські автомобіліОднак час не стоїть на місці і все більше китайських компаній розглядають європейський ринок як «ласий шматок пирога», підвищуючи безпеку власних автомобілів. Спираючись на дані європейських і китайських краш-тестів, ми вибрали кілька авто, які не тільки успішно пройшли тести з безпеки, але відверто провалили їх.

Безпечні китайські автомобілі

Китайські автомобіліQoros 3 – перший автомобіль ізраїльсько-китайської компанії Qoros, який почав випускатися в січні 2013 року на території Піднебесної. Автомобілі цього бренду спочатку розроблялися з прицілом на ринок ЄС. Але навіть не це найцікавіше, Qoros 3 став кращим автомобілем в класі у 2013 році за версією Euro NCAP, набравши повноцінні п’ять зірок.

Відзначається, що 88 балів за методикою європейського краш-тесту ще не вдавалося набрати жодному китайському автомобілю. Крім того, за підсумками проходження краш-тесту Qoros 3 отримав вищі оцінки експертів за такими параметрами:
– 95 балів в захисті водія і переднього пасажира (кращі показники серед усіх європейських седанів С-класу);
– високий ступінь безпеки дітей на задньому сидінні (при будь-яких аваріях діти залишаються без ушкоджень);
– 80% захист пішохода (вище ніж у Volkswagen Jetta і Skoda Octavia);
– високий рівень утримання внутрішнього простору кузова і захист його від пошкодження під час ударів.

Китайські автомобіліGeely Emgrand 7. Компанія Geely створенням своєї лінійки Emgrand перевернула світ китайських автомобілів. Машини даної серії володіють непоганою якістю збірки, прекрасними комплектаціями і вже встигли заслужити позитивні відгуки покупців. Варто зазначити, що подібні можливості в китайських авто поки зустрічаються дуже рідко.

До випуску Qoros 3 найбезпечнішим автомобілем китайського виробництва був саме Geely Emgrand 7 в кузові седан. За підсумками проходження краш-тесту на батьківщині автомобіль отримав найвищі оцінки за всіма параметрами. Крім того, даної моделі вдалося заслужити тверді чотири зірки і в європейському тесті.

Читайте також: Новий Geely Emgrand Cross

Сильні сторони Geely Emgrand 7, відмічені фахівцями з безпеки:
– технології безпеки працюють досить чітко, подушки безпеки спрацьовують в потрібний момент;
– якісна пасивна захист водія і пасажира;
– висока якість матеріалу обладнання для інтер’єру (не розлітається на підводному човні).

Можна сказати, що Geely Emgrand 7 цілком пристойний і збалансований за всіма параметрами автомобіль, який в повній мірі відповідає ідеології «ціна – якість».

Китайські автомобіліJAC J4. На відміну від вище описаних представників китайського виробника, JAC J4 не прийшов європейські випробування, але тим не менш, на думку China NCAP, теж заслуговує на гідне уваги з боку покупців. За результатами місцевого краш-тесту цей автомобіль зумів заробити 54,5 бала з 60 можливих!

Відзначається, що JAC J4 отримав хороші оцінки завдяки наявності як пасивних, так і активних технологій безпеки. На думку експертів China NCAP JAC J4 має низку таких особливостей:
– високий рівень захисту водія і переднього пасажира;
– якісний матеріал кузова, який не деформується при ударах;
– висока міцність і еластичність матеріалів інтер’єру.

НАСТУПНА СТОРІНКА

Підписатися на оновлення сайту

Ваш E-mail:

 

About totalcv

Check Also

Пластикова пляшка в колесі автомобіля – ви в небезпеці!

Пластикова пляшка в колесі автомобіля: Ви думали, що злодії використовують високі технології для здійснення грабежів? …

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Ліміт часу вичерпаний. Будь-ласка, перезавантажте CAPTCHA.