Home / Новини України / Міністр розповів про ліквідацію МРЕВ

Міністр розповів про ліквідацію МРЕВ

Ліквідацію МРЕВАрсен Аваков поділився інформацією про ліквідацію МРЕВ в Україні.

До літа 2017 року року в Україні будуть ліквідовані всі Міжрайонні реєстраційно-екзаменаційні відділи Державної інспекції безпеки дорожнього руху (МРЕВ), заявив міністр внутрішніх справ Арсен Аваков.

“Ми продовжуємо реформування системи і заміни МРЕВ на сучасні сервісні центри До літа наступного року МРЕО будуть ліквідовані і повністю замінені центрами нового зразка.”, – Сказав він під час відкриття сервісного центру МВС в Дніпре, пише Інтерфакс-Україна.

Інформація про ліквідацію МРЕВ

У вівторок, 1 листопада, в одному з торгових комплексів Дніпра відкрився спільний сервісний центр Міністерства внутрішніх справ та Центру надання адміністративних послуг.

12 липня перший територіальний сервісний центр МВС, який повинен прийти на заміну МРЕВ, відкрили в Києві.

Серед основних функцій і послуг сервісних центрів – видача водійських посвідчень, реєстрація та перереєстрація транспортних засобів, видача і зберігання номерних знаків, а також оформлення дозволу на перевезення небезпечних вантажів. Крім цього, на базі сервісного центру можна буде здати іспит на посвідчення водія і отримати довідку про несудимість.

Читайте також: Повертають техогляд повернуть, але «не для всіх»

Підписатися на оновлення сайту

Ваш E-mail:

 

About totalcv

Check Also

У Раду внесли законопроект про перехід на цифрові документи водія

У Верховній Раді запропонували ввести цифрові документи водія, а саме: водійські посвідчення, реєстраційні документи на …

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *