Home / Новини України / Місцеві жителі самі взялися за ремонт доріг

Місцеві жителі самі взялися за ремонт доріг

Ремонт дорігУ селі Велика Добронь Ужгородського району Закарпатської області не стали чекати поки місцева влада візьметься за місцевий ремонт доріг. За серпень було заасфальтовано майже всі вулиці села. Також були облаштовані тротуари, дренажні канали, квітники.

Місцеві жителі самі взялися за ремонт доріг

Відремонтувати дороги власними зусиллями жителів запропонував місцевий підприємець Йожеф Раті, який в даний час проживає в Угорщині. Для цього була створена громадська організація «Регіональний розвиток Великої Доброні». Нова ГО отримала підтримку сільської ради і домовилася про часткове фінансування з угорським фондом «Підтримка малих міст». Останній погодився на співпрацю за умови повної прозорості та публікації звітів про всі витрати в мережі. При цьому кошти на техніку і проведення робіт були зібрані самою організацією.

Читайте також: Рвуть асфальт руками: з’явилося відео неякісного ремонту дороги в селі на Буковині

Жителі оприлюднили детальний звіт про проведені роботи. Волонтери стверджують, що ремонт обійшовся втричі дешевше, ніж при аналогічних роботах державними підрядниками. Наприклад, на площі Вашар (Вашар-тер) за 4 дні було укладено 117 метрів асфальту. Вартість 1 кв метра склала 125 грн. При цьому витрати були наступні: 30 тонн асфальту – 39 тис грн, камінь і бетонування 9 куб метрів – 2600 грн, цемент 2450 кг – 4655 грн, щебінь 33 куб. метра – 8910 грн, транспорт (трактор і бульдозер) – 11 тис грн. Такі Звіти по складені кожній вулиці.

Підписатися на оновлення сайту

Ваш E-mail:

 

About totalcv

Check Also

У Раду внесли законопроект про перехід на цифрові документи водія

У Верховній Раді запропонували ввести цифрові документи водія, а саме: водійські посвідчення, реєстраційні документи на …

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *