Home / Новини світу / Uber продає свою китайську дочку головного конкурента

Uber продає свою китайську дочку головного конкурента

Uber продаєUber продає свою китайську дочку: Китайський сервіс Didi Chuxing, який є місцевим аналогом Uber, викупить підрозділ Uber China, запущене в 2013 році. Обидві компанії вже підтвердили факт угоди, хоча не розголошують всі деталі.

Згідно із заявою компанії на платформі Weibo, об’єднання відбудеться на основі головного конкурента Uber China. Американська компанія отримає 5,89% в капіталі Didi, що означає «17,7% економічного інтересу» у спільному проекті.

Uber продає свою китайську дочку

В обмін на цю частку Didi отримає «бренд  Uber, бізнес і дані компанії». Нинішні акціонери Uber China отримають 2,3% економічного інтересу в новому проекті. Глава Uber Тревіс Каланік отримає місце в раді директорів об’єднаної компанії, сама Uber China продовжить працювати під своїм брендом в Китаї.

«Uber і Didi Chuxing інвестують мільярди доларів в Китаї, і обом компаніям ще належить отримати там прибуток. Отримання прибутку є єдиним способом побудувати стійкий бізнес, який зможе найкращим чином обслуговувати китайських пасажирів, водіїв і міста в довгостроковій перспективі », – написав у своєму блозі генеральний директор Uber Тревіс Каланік.

Читайте також: Що таке Uber (ВІДЕО)

В рамках угоди Didi Chuxing також інвестує $ 1 млрд в головну компанію Uber при її оцінці в $ 68 млрд, стверджують в Bloomberg. Також засновник і голова ради директорів Didi Chuxing Ченг Веї займе місце в раді директорів Uber. СЕО американської компанії Тревіс Каланік аналогічно отримає крісло в раді Didi.

Компанія Didi Chuxing працює майже в 400 містах Китаю і обслуговує понад 300 мільйонів користувачів, а її вартість оцінюють в 25 мільярдів доларів.

Угода між конкурентами покладе край цінової війни за китайський ринок. За оцінками джерела Bloomberg, Uber за два роки влив в місцевий підрозділ $ 2 млрд, але так і не зміг зламати лідерство Didi. Сам китайський сервіс також став результатом злиття двох конкурентів Didi Dache і Didi Kuadi в минулому році.

Підписатися на оновлення сайту

Ваш E-mail:

 

About totalcv

Check Also

Заборона Uber: Лондон несподівано відібрав ліцензію у інтернет-таксі

Заборона Uber: Останнім часом Uber стикається з проблемами в різних країнах світу. Керівництво транспортної системи …

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Ліміт часу вичерпаний. Будь-ласка, перезавантажте CAPTCHA.