Home / Новини світу / На дорогах ставлять двометрову лінійку

На дорогах ставлять двометрову лінійку

На дорогах ставлятьНавіщо в Австралії на  дорогах ставлять двометрову лінійку? Взагалі, це питання зламав наш мозок протягом усієї автомобільної подорожі по західній Австралії. Ну от уявіть, їдете ви по порожній ідеальної асфальтовій дорозі серед нескінченних заростей буші і раптом на узбіччі стоїть двометрова лінійка. Навколо немає більше нічого, крім кущів, асфальтного полотна, вас з машиною і цієї лінійки.

Чесно кажучи, ми з друзями так і не прийшли до правильної відповіді самі, довелося питати у місцевих. Він був дуже несподіваним. Австралія не перестає дивувати.

Ця лінійка потрібна вимірювати, ви не повірите, глибину броду! Так-так, саме броду. Запитайте, звідки в степу брід?

На дорогах ставлять двометрову лінійку

Виявляється, тут іноді затоплює взагалі все. Іноді дуже рідко. Але якщо річки розливаються, то розливаються по повній програмі. Будувати міст на один день в році ніхто не буде, тому в низинах уздовж доріг стоять такі лінійки.

Читайте також: Чим небезпечний тополиний пух для авто

Якщо дорога затоплена, лінійка показує позначку найглибшого місця. А водії самі вирішують – їхати далі чи розгортатися і їхати багато сотень кілометрів назад. Як правило, великі вантажівки йдуть до півтора метрів. Іноді прив’язують ззаду легковик. Автобуси піднімають багаж в салон, відкривають багажні люки і їдуть – потік крізь них протікає.

Підписатися на оновлення сайту

Ваш E-mail:

 

About totalcv

Check Also

Заборона Uber: Лондон несподівано відібрав ліцензію у інтернет-таксі

Заборона Uber: Останнім часом Uber стикається з проблемами в різних країнах світу. Керівництво транспортної системи …

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Ліміт часу вичерпаний. Будь-ласка, перезавантажте CAPTCHA.