Home / Поради / Зйомники сайлентблоків

Зйомники сайлентблоків

Зйомники сайлентблоківЗйомники сайлентблоків: Сайлентблоки в ходової частини автомобіля є найбільш навантаженими деталями і постійно відчувають знакозмінні навантаження.

Тому саме сайлентблоки найбільш часто виходять з ладу і вимагають заміни. Сама заміна сайлентблоків досить складна і трудомістка процедура, якщо виконувати її без спеціального оснащення, а саме набору зйомників для заміни сайлентблоків автомобіля.

Існують універсальні набори для заміни сайлентблоків, але в основному для кожної конкретної моделі автомобіля промисловість випускає свій “рідний” набір зйомників.

Зйомники сайлентблоків

Для виконання ремонту авто своїми руками необхідно придбати набір – зйомники сайлентблоків саме для вашої моделі автомобіля і тоді вам не доведеться з цим питанням звертатися на СТО.

Наборів зйомників сайлентблоків сьогодні наша промисловість пропонує в достатній кількості і важливо не помилитися у їх виборі .

Купуючи набір зйомників сайлентблоків потрібно звернути увагу на якість виготовлення його окремих деталей:

* Лиття всіх елементів не повинно мати при візуальному огляді відкритих раковин;

* грубих необроблених країв;

* різьби повинні бути з рівними незабитими вершинами.

Відразу необхідно перевірити “живцем» як накручуються на різьблення деталі зйомника сайлентблоків, де при перевірці не повинно бути закушування різьблення або її дуже важкий “хід”. Все повинно вільно закрутитися і відкрутитися від руки.

У наборі повинна бути (не у всіх наборах) ілюстрована інструкція по користуванню зйомниками сайлентблоків, інакше початківцю автолюбителю буде досить складно збагнути, що і куди потрібно встановлювати при заміні сайлентблоків і як користуватися зйомником сайлентблоків.

Для наочності можна подивитися подібний набір зйомників сайлентблоків іншого виробника, щоб можна було порівняти якість виготовлення його окремих елементів.

Читайте також: Призначення сайлентблоків

Важливо відразу також звернути свою увагу і на те, які інструменти необхідно мати для користування набором зйомників для сайлентблоків. Може виявитися так, що саме такого ключа, під який зроблено межі на елементі зйомника у вас може не виявитися в гаражі. Найкращий варіант, коли на зйомнику сайлентблоків застосовуються елементи, зроблені під найпоширеніші ключі, які є у кожного автолюбителя.

Важливість цього, як користуватися зйомником сайлентблоків, Ви зможете зрозуміти, коли Вам реально доведеться працювати з зйомниками сайлентблоків, де розмір ключа буде грати вирішальне значення.

Якщо всі перераховані параметри збігаються, то такий набір зйомників сайлентблоків можна сміливо купувати.

Відео: Как заменить сайлентблоки нижних рычагов Ваз при помощи съемника.

Підписатися на оновлення сайту

Ваш E-mail:

 

About totalcv

Check Also

Якщо двигун їсть масло (ВІДЕО)

Двигун їсть масло. Для початку дайте собі відповідь на питання: 1) Скільки пробіг вашого автомобіля; …

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Ліміт часу вичерпаний. Будь-ласка, перезавантажте CAPTCHA.