Home / Тест-драйви / BMW M2 «Тримає дорогу, утримує рекорди»

BMW M2 «Тримає дорогу, утримує рекорди»

BMW M2Пропонуємо вашій увазі тест-драйв BMW M2 купе з турбованим двигуном потужністю 370 к.с. на гоночній трасі. Модель M2 – це своєрідне запрошення від BMW в світ «емок».

Компактний, просторий, потужний: за допомогою BMW M2 спортивний відділ «М GmbH» мав намір завоювати нових молодих BMW M2покупців. Для цього спорт-відділ BMW солідно збільшив габарити моделі М2 купе, пожертвував їй деякі деталі від «старшого брата» М4 і вміло потрудився над рядним 6-циліндровим двигуном об’ємом 3,0 л і потужністю 370 к.с.

Пропонуємо вашій увазі тест-драйв “нового нащадка сімейства” “емок” на гоночній трасі.

Самовпевнено і важливо він стоїть в гаражному боксі Laguna Seca Raceway. Широка конструкція автомобіля була створена якраз завдяки запозиченим деталям, оскільки під склепінчастими колісними нішами моделі M2 знаходяться мости від моделей M3/M4.
BMW M2
І гальмівну систему модель M2 перейняла у свого старшого брата. За технічними характеристиками BMW M2 зі своїми 370 конячками міцно закріпився між моделями M235i (326 к.с.) і М4 (431 к.с.). Завдяки турбонадуву двигуна V8 серії E90 (420 к.с.; 400 Нм) піковий момент складає 465 Нм і досягає 1400 – 5560 об/хв (на деякий час може підвищуватися до 500 нм).

BMW M2BMW M2. Крутний момент насамперед

Ну вистачить уже сухих цифр! Одне натискання пускової кнопки і відразу чується бадьорий рев рядного 6-циліндрового двигуна. Повний газ, і вперед. Ось це міць! Значний крутний момент компактного BMW M2 просто нещадний. І не важливо, яка кількість оборотів вже досягнуто, двигун реагує блискавично, соковито набирає обертів і працює на повну котушку, поки не досягне межі в 7000 оборотів. Та ж картина і з його звучанням. У салоні лунають хрипкі нотки, і відразу стає зрозуміло, що ми маємо справу з рядним 6-циліндровим двигуном з Мюнхена.

BMW M2
Зовні модель M2 звучить бассист, а квартет патрубків вихлопної системи невимушено і злагоджено в спортивному режимі випускає відпрацьовані гази. Вже після декількох поворотів модель М2 повністю завойовує мою довіру.

BMW M2
Керувати цим автомобілем – одне задоволення. Відмінно тримає трасу. Автомобілем легко управляти, незважаючи на те, що споряджена маса складає 1570 кг, що, погодьтеся, немало. Просто для порівняння: найпотужніша модель M4 важить всього на 20 кг більше (1590 кг).

BMW M2. Легке і динамічне управління

Проте, модель M2 неймовірно рухлива щодо вертикальної осі, і це додатковий плюс в порівнянні з невеликою колісною базою моделі M4 (2,69 м до 2,81 м). З електронним керуванням диференціал тепер блокується до 100%, залежно від ситуації, і оптимізує зчеплення з дорогою при виході з повороту. Для розважливих людей існує протизаносна стабілізації ESP, яка активується в режимі «Sport +» і забезпечує легку рухливість задньої частини автомобіля.

BMW M2
У загальному і цілому: в граничному діапазоні сила цього «баварця» здається абсолютно не піддається обчисленню. Навіть «мертва петля» не втілює ніякого страху, божевільний ухил не в змозі вивести з себе незворушний BMW M2. Коробка передач з подвійним зчепленням блищить своєю відточеною роботою. Все працює просто бездоганно, навіть якщо водій перемикає передачі вручну.

BMW M2

BMW M2. Ручний перемикач швидкостей для любителів подорожувати

Той факт, що модель М2 створена для гоночних трас, підштовхнув БМВ на серійний запуск цієї моделі з механічною коробкою передач. Тепер цей автомобіль старої школи є ще й справжньою грозою сільських доріг.
BMW M2
Механічна коробка робить автомобіль ще швидше, а також час на розгін від 0 до-100 (механіка: 4,5 с; КПП з подвійним зчепленням: 4,3 с), справжні цінителі їзди однозначно віддадуть перевагу першому варіанту. При зниженні передач з механічною коробкою передач, електронний блок робить перегазовка, що з одного боку забезпечує еластичну силу зчеплення, а з іншого боку порадує Вас чудовим музичним супроводом на невеликих гірських вуличках схід Монтерея.
BMW M2
Робота 6-ступінчастої коробки передач вище всяких похвал, водій і машина в поєднанні з точним рульовим управлінням швидко стають одним цілим. Цей зв’язок з першого погляду рідко коли зустрінеш в сучасних автомобілях, але модель M2 може цим похвалитися і тим самим нагадати нам про легендарних моделях M Coupe і E30 M3.

Висновок:

Модель M2 – це справжня представниця сімейства «емок», перш за все з механічною КПП. Надпотужний турбодвигун і приваблива моторність відразу врізалися в автомобільну пам’ять. Сімейна дуель між моделлю М2 і моделлю M4 звучить дуже заманливо. Б’юся об заклад, що «четвірці» доведеться несолодко!

BMW M2Відео: 2016 BMW M2: All The Details And Engine Noise – CARFECTION

Підписатися на оновлення сайту

Ваш E-mail:

 

About totalcv

Check Also

Ford GT40: американська гоночна легенда

Ford GT40: Так склалося історично, що автомобільні гонки в Європі і Америці розвивалися окремо і …

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *